Отримання живої води методом іонізації

Отримання живої води методом іонізації Здоров'я

Японія по праву заслужила світову славу країни, в якій проживає безліч довгожителів. Здоровий рухливий спосіб життя японців створює всі передумови для правильної роботи організму кожного з них. А харчування морепродуктами і рибою дозволяє отримувати необхідні елементи, не перевантажуючи шлунок переїданням.

Як стати здоровішою і довше прожити?

Однак головним критерієм здоров’я і довголіття є внутрішній кислотно-лужний баланс, адже людина на 80% складається з води. Випиваючи протягом доби близько трьох літрів рідини, ми відновлюємо втрату води через видільні системи організму. Тому, щоб всі системи життєдіяльності організму працювали злагоджено, замість відпрацьованої рідини потрібно пити свіжу живу воду. І якщо вона буде ідеально підходити за фізіологічними параметрами, то стане ефективно брати участь в процесі оздоровлення і регенерації. При цьому рідина, яка не відповідає цій умові, буде менш ефективна.

Читайте також: У чому зв’язок між сном і сексуальним життям?

Головною умовою здорового організму є збереження імунітету, який стає сильнішим при балансі, зміщеним в сторону лужності. Однак більшість продуктів, які ми вживаємо в їжу, в основному мають кисле середовище, тому для дотримання кислотно-лужного балансу краще вживати слаболужну рідину. Але де ж її взяти?

Як отримати живу воду?

На сучасному ринку високих технологій добре зарекомендував себе іонізатор від фірми Enagic, прилад, створений японськими вченими в рамках технології Канг. Цей пристрій під час пропущення електричного струму іонізує частинки води, розриваючи електричні зв’язки між іонами водню гідроксильної групи. При відведенні від катода частини рідини, інша частина стає кислішою через нестачу гідроксильних груп і навпаки.

Залежно від настройки приладу можна отримувати воду від сильно кислої до сильно лужної. Сильно кисла рідина допоможе провести дезінфекцію в домі. Дуже лужна вода послужить натуральним миючим засобом завдяки своєї милкості. Нейтральна і кислувата фракція стане оптимальним засобом для зовнішнього догляду за тілом. А ось рідину, меншу за лужний показник 9, слід вживати всередину.

Читайте також: Харчуємося правильно, або 5 способів недосолити

Прилад не вимагає від господаря спеціальних знань про роботу та робочі процедури. Все, що вам потрібно, це задати показник потрібної Ph кислотності. При цьому від 0 до 7 виходить кисле середовище, а від 7 до 14 – лужне.

Але, на жаль, навіть за допомогою високих сучасних технологій вам не вдасться оздоровитися миттєво. Для того щоб поліпшити здоров’я і довше прожити, слід роками пити іонізовану живу воду, пропущену через вищевказаний пристрій.

Оцініть статтю