Як видалити монтажну піну з одягу?

Як видалити монтажну піну з одягу? Корисні поради

Монтажна піна в металевих балонах використовується повсюдно. Без неї не обходяться жодні ремонтні роботи. Її широко застосовують в побуті і в будівництві. Чи варто казати, що плями, які нерідко утворюються на одязі від монтажної піни, виводяться з великими труднощами.

Ми коротко розповімо, як усунути проблему. Адже відіпрати плями від монтажної піни звичайним пральним порошком, не вийде.

Не допоможе і тривале замочування і додаткове інтенсивне прання в пральній машині. Пляма лише стане менш твердою, але залишиться. Найпростішим способом видалення монтажної піни з текстильних речей є використання спеціального розчинника, який продається в господарських магазинах у формі спрею. Правда, перш ніж приступити до його застосування, слід провести цілий ряд підготовчих заходів.

Для початку видаліть всі затверділі залишки монтажної піни, використовуючи гострий предмет. Дійте максимально обережно, намагайтеся не пошкодити одяг. Далі в хід йде той самий аерозоль. Але спочатку слід провести невеличкий тест. Нанесіть аерозольний засіб на виворітну сторону. Колір текстилю не повинен змінитися. Якщо сліду від аерозолю не залишилося, можете сміливо використовувати його для виведення залишків піни з одягу.

Для цього тримайте балон з аерозольним очищувачем вертикально. Кілька разів енергійно його струсіть. Намагайтеся не розбризкувати спрей по тканині, бризкайте точково на пляму піни. Залиште активну речовину на тканині приблизно на двадцять, двадцять п’ять хвилин. Більш точний час ви знайдете на упаковці. Після того, як час впливу аерозольного розчинника вийде, візьміть м’яку губку або серветку та акуратно видаліть залишки спрею з тканини.

Можливо, буде потрібно повторити процедуру. Коли пляма зникне, помістіть одяг в пральну машину і виперіть. Якщо ж купити аерозольний спрей не вдається, а пляму від монтажної піни необхідно вивести в найкоротші терміни, спробуйте використати уайт-спірит. Він продається в будь-якому будівельному магазині. У разі необхідності його можна замінити очищеним бензином.

Рясно намочіть бензином або уайт-спіритом забруднену піною тканину і залиште на двадцять хвилин. Далі просто видаліть залишки монтажної піни. Коли пляма зникне, виперіть річ з кисневмісним засобом для виведення плям.

Оцініть статтю