М’ятний колір в одязі: кому личить, як поєднати відтінки?

М’ятний колір в одязі: кому личить, як поєднати відтінки? Мода

Останні кілька років популярністю серед представниць прекрасної статі користується м’ятний колір в одязі. Цей відтінок зустрічається найчастіше у літньому гардеробі, але також не менш ефектно виглядає в осінньо-зимову пору року. М’ятного кольору пуховики, пальто, кардигани полонили серця красунь.

Що ж це за м’ятний відтінок?

Поєднання бірюзового та зеленого кольорів створили новий трендовий відтінок – м’ятний. Він асоціюється в багатьох з певною легкістю, свіжістю, ніжністю, витонченістю. М’ятний колір відносить до холодних відтінків, тому сприятливо впливає на психіку людини: розслабляє, знімає втому з очей, заспокоює.

М’ятний колір може бути насиченим і яскравим, ніжним і спокійним. У першому варіанті підійде для теплої пори року. Влітку м’ятний колір асоціюється з морем, небом, чистою водою, океанським узбережжям.

Кому личить м’ятний колір?

Цей яскравий та ніжний відтінок, на нашу думку личить влітку усім з засмаглою шкірою. Особливо ефектно виглядають у м’ятному одязі блондинки. А от взимку дівчатам зі світлим кольором шкіри та обличчя потрібно вибирати дуже насичені кольори, щоб в цілому образ не виглядав блідим. Брюнеткам, на нашу думку, можна не так прискіпливо вибирати відтінки, оскільки їм до лиця практично всі.

З якими кольорами поєднується м’ятний колір?

Найчастіше зустрічається поєднання білого та м’ятного кольорів і воно є ідеальним. У такому поєднанні виходить ніжний і легкий образ.

Можна одягати білі штани й м’ятну блузку, або навпаки. Є красиві фасони суконь з використанням цих кольорів. Якщо ви купили собі плаття відтінку м’яти, доповнити його можна білими перлинами, мятним манікюром.

Можливо Вам також буде цікава стаття: “Білі сорочки та блузки у жіночому гардеробі

Непоганим доповненням до м’ятного кольору буде насичений синій, або сірий відтінки. Образ в холодних тонах вийде стриманим і стильним. Темно-синя блузка і м’ятний піджак чи кардиган, або навпаки – стануть красивим офісним стилем.

М’ятний колір в одязі добре поєднується з бежевим, піщаним, ніжним персиковим відтінками. Дані тони хоч і протилежні, але разом виглядають чудово. При формуванні такого образу потрібно створювати плавні переходи від одного кольору до іншого.

М’ятний колір в одязі займає передові позиції вже кілька сезонів. Він популярний не тільки в одязі, але і в інтер’єрі, кулінарії.

Не варто упускати можливість носити ніжні та красиві речі. Свіжий відтінок м’яти йде практично всім, тому у вас мало шансів зробити помилку.

Оцініть статтю