Висота підборів – посібник з вибору жіночих черевиків

Висота підборів Мода

Зазвичай, вибір черевиків залежить від одягу, який ви плануєте з ними носити. Але іноді висота підборів робить вибір човників вельми складним заняттям. Щоб допомогти вам зібрати універсальну колекцію взуття на всі випадки, ми підкажемо, які туфлі найкраще пасуватимуть для тих чи інших нарядів та ситуацій.

Низькі підбори

Туфлі-човники на низьких підборах набагато легше носити. До того ж виглядають вони не менш стильно, ніж високі моделі. Якщо ви більшу частину дня проводите на ногах, краще робіть вибір на користь низьких підборів. Вони чудово виглядають у поєднанні зі спідницею-олівцем, джинсами та зручним светром. Хочете запам’ятатися оточуючим? Обирайте черевики з принтом або з відливом з лакованої шкіри.

Середні підбори

Човники на середніх підборах – це класика. Вони ідеально підходять для роботи. Такі моделі не занадто низькі та не дуже високі, тому вони поєднуються з будь-яким одягом. Туфлі із середньою висотою підборів добре підходять як до штанів, так і до суконь. Хоча найбільш універсальним кольором для них вважається чорний, останні модні тенденції показують, що човники насичених тонів та незвичайних текстур (наприклад, замшеві або імітація під зміїну чи крокодилячу шкіру) цілком успішно конкурують з консервативним стилем.

Високі підбори

Хочете, щоб вас помітили? Тоді високі підбори – це те, що вам потрібно. Вони допоможуть додати кілька сантиметрів до вашого росту та створити високий витончений силует вашої фігури. Якщо ви надягнете човники на високих підборах з вузькими джинсами, напівпрозорою блузкою або красивим блейзером, увага оточуючих чоловіків буде вам забезпечена. Обираючи тоненькі шпильки звертайте увагу на обов’язкову наявність прихованої платформи під п’ятою для додаткової стійкості.

Оцініть статтю