Як стати вищою і стрункішою – 7 візуальних хитрощів

Як стати вищою і стрункішою Мода

Багатьом жінкам подобається їхній невисокий зріст, деякі навіть кажуть, що в цьому випадку гонитва за хлопцями набагато спрощується. Але скажіть, невже ви ніколи не носили високих підборів, намагаючись стати вищою, при цьому відчуваючи біль і дискомфорт протягом декількох годин?

7 способів досягти нових висот

Якщо ви не знаєте, як стати вищою й стрункішою без підборів, пропонуємо спробувати ці візуальні хитрощі, які допоможуть вам створити ілюзію високого зросту іншими способами.

1. Використовуйте вертикальні акценти

Неважливо чи будуть ваші наряди з вертикальними складками, візерунками або просто смужками, вони в будь-якому випадку візуально подовжать тіло, роблячи вас стрункішою і забезпечуючи вашій фігурі ілюзію додаткової висоти.

Спробуйте так підбирати свій гардероб, щоб була видна вертикальна лінія ґудзиків сорочки або светра. Невеликий сексуальний розріз спідниці спереду, збоку або ззаду теж додасть вам кілька додаткових сантиметрів. Вам підійдуть будь-які вертикальні акценти на одязі.

2. Одягайте сорочки або светри з V-подібним вирізом

Всім відомо, що підбори можуть тимчасово виправити ситуацію з маленьким зростом, але мало хто знає, що V-подібний виріз створює ілюзію більш довгого тулуба. Хочете здаватися вищою? Тоді просто носіть топи з V-подібним вирізом.

3. Не забувайте про зручне взуття

Якщо ваші ноги занадто чутливі до незручного взуття і стосунки з підборами у вас дійсно не складаються, не біда. У гардеробі кожної мініатюрної дівчини повинні бути стильні босоніжки, туфлі, черевики та чоботи на стійкій платформі. Вони справляються із завданням збільшення довжини ніг не гірше за будь-які підбори.

4. Не сутультеся

А чи можна стати вищою і стрункішою, не вдаючись до хитрощів з одягом? Наша відповідь – так! Пам’ятаєте, як мама просила вас не сутулитися і тримати спину прямою? Рівна спина і розправлені плечі – це один з найбільш природних способів збільшення власного зросту. До того ж з гарною поставою ви не тільки станете впевненішою в собі, але й будете підтримувати в постійному тонусі сідничні м’язи.

5. Користуйтеся аксесуарами, що збільшують зріст

Шовкові шарфи, довгі сережки, підвіски й намиста завжди були і будуть друзями маленьких жінок. Крім того, розумне використання таких аксесуарів, як сонцезахисні або іміджеві окуляри, головні убори, шпильки й хустки теж додадуть кілька сантиметрів до вашого росту.

6. Підбирайте правильну довжину джинсів або штанів

Щоб здаватися вищою, потрібно носити джинси з довжиною штанини майже до землі. Принаймні, ваші штани повинні закривати добру частину взуття, щоб створити видимість довгих ніг. А ось деякі моделі штанів, наприклад капрі, будуть не кращим варіантом для мініатюрних дівчат, особливо для тих, які мають на меті створити ілюзію висоти.

7. Менше турбуйтеся про речі, які ви не здужати змінити

Попри все вищесказане, не варто надавати великого значення тим речам, які ви не маєте сили змінити. Всі перераховані прийоми працюють, і ви можете успішно ними користуватися, але намагайтеся приділяти більше уваги не своєму зросту, а зовнішньому вигляду. Підбираючи ідеальні наряди за фігурою, красиве взуття та аксесуари, ви завжди будете виглядати приголомшливо!

Оцініть статтю