Як навчитися ходити на підборах, не відчуваючи дискомфорту?

Як навчитися ходити на підборах, не відчуваючи дискомфорту? Корисні поради

Вам подобаються підбори, але ви відчуваєте себе не в своїй тарілці, надягаючи їх? Давайте спробуємо це виправити. За допомогою низки наших порад і хитрощів ви зможете впевнено ходити на найвищих шпильках не гірше будь-якої моделі на подіумі.

Перед тим як зробити перший крок, уважно вивчіть своє взуття. Чи підходить воно вам за розміром? Чи зручно вам в ньому? Якщо, надягаючи туфлі, чоботи або черевики, ви відчуваєте неприємні або больові відчуття, ваші шанси виглядати на підборах легко і невимушено істотно знижуються. Хоча, навіть для таких випадків, є спеціальні пристосування здатні вам допомогти. Ось, основні з них.

  • М’які силіконові напальчники для тих пальців ніг, які занадто сильно впираються в носок при ходьбі, викликаючи біль.
  • Спеціальні силіконові устілки, що перекладають навантаження з гомілковостопного суглоба на п’яту, що дуже важливо при носінні взуття на високих підборах.
  • Силіконові накладки на стопу, які, по-перше, заповнюють порожнє місце між підошвою і стопою, по-друге краще фіксують ногу у взутті, а по-третє, запобігають натиранню стопи під час ходьби.
  • Спеціальні накладки на задники, що запобігають натиранню п’ят і виникненню мозолів. Дуже корисна річ, особливо для занадто жорсткого взуття.

Тепер, коли ви зробили все можливе для забезпечення власного комфорту, прийшов час поговорити про пози та ходу. Підбори надають жіночності, подовжують ноги і прикрашають жінку тільки в тому випадку, якщо, надягаючи їх, вона відчуває себе впевнено, а не балансує, як канатоходець на вітрі. Ось кілька порад, які підкажуть вам, як навчитися ходити на підборах, не відчуваючи дискомфорту.

червоні туфлі

Знайдіть свій ритм

Дівчина, яка звикла до взуття на плоскій підошві, роблячи крок, найчастіше настає на всю стопу. Саме така манера ходьби відразу виділяє новачка на підборах. Хочете оволодіти навичками професійної моделі? Тоді надягайте туфлі на невеликих підборах і тренуйтеся ходити по рівній лінії, переставляючи ноги з каблука на носок. Постарайтеся увійти в ритм: каблук, носок, каблук, носок … Цей метод називається «з п’яти на носок», він є самим природним способом ходьби на підборах.

Читайте також: Мило-скраб ручної роботи з кавою – рецепт

Якщо ви встали на високі шпильки, будьте обережні! Роблячи крок і упор, розчепірюйте пальці на ногах – це допоможе рівномірно розподіляти вагу тіла, і позбавить вас від балансування та хитання.

Відхилиться трохи назад

Під час носіння підборів вам інстинктивно захочеться нахилитися трохи вперед, що змусить вас йти швидше, ніж ви можете. Щоб цього не відбувалося, відхиліться трохи назад. Якщо ж ви стоїте на місці, рівномірно розподіліть вагу між двома ногами, щоб вас не хилило на ту чи іншу сторону.

Робіть невеликі кроки

Навчіться не поспішати! Будьте готові до того, що каблуки сповільнять вашу звичну швидкість ходьби. Щоб пройти ту ж відстань, що і в балетках, наприклад, вам доведеться зробити більше маленьких кроків. Тренуйте ноги, особливо ікри, займайтеся розтяжкою – так ви швидше звикнете до високого взуття.

Ідіть по прямій лінії

Не дивіться під ноги під час ходьби. Замість цього визначте свою кінцеву точку (кафе, письмовий стіл колеги, крамницю), проведіть до неї уявну пряму лінію і йдіть строго по ній, ставлячи одну ногу попереду іншої.

Читайте також: Як вивести старі жирні плями

Повірте, навчитися ходити на підборах зовсім нескладно. Трохи практики, і ваша хода навіть на найвищих шпильках буде викликати захват у перехожих.

Оцініть статтю