Як вивести старі жирні плями

Як вивести старі жирні плями Корисні поради

Кожен з нас час від часу стикається з проблемою, коли улюблена річ стає непридатною через жирну пляму. Сучасна хімічна промисловість виробляє велику кількість різних рідин для видалення такого роду забруднень. Але не менш ефективно можна вивести старі жирні плями підручними засобами.

Прості поради господині

  1. Якщо від того моменту, коли на одязі з”явилася жирна пляма минуло не більше трьох годин, врятувати його допоможе звичайна кухонна сіль. Для цього потрібно замочити виріб в мисці з гарячою водою і додати пів склянки солі. Коли річ трохи помокне, її слід випрати з порошком або просто з милом.
  2. Позбутися старої плями від жиру можна за допомогою скипидару і нашатирного спирту. Потрібно приготувати суміш із цих двох компонентів, взятих у рівних пропорціях. У розчині змочити тампон і ретельно протерти пляму. Залишити річ на декілька годин, щоб розчин добре подіяв. Після цього виріб необхідно випрати в мильній воді. Цей засіб вважається дуже ефективним і може використовуватися для видалення старих слідів від крові, іржі, кави й праски.
  3. Дуже помічним засобом для видалення жирних плям є бензин. Спочатку необхідно протерти змоченим у бензині тампоном краї плями. Це допоможе уникнути розводів на тканині. Під пляму підкласти промокаючий папір і ретельно протерти її тампоном. Одразу після процедури необхідно випрати річ у теплій воді з порошком.
  4. Гліцерин – ще один засіб, який також може вивести плями від жиру. Для цього треба нанести його на забруднене місце і залишити на пів години. Потім протерти річ марлею.
  5. Вивести жирні плями на килимі теж можна за допомогою простих засобів. В цьому випадку допоможе деревна тирса, змочена в бензині. Після виведення плями потрібно лише почистити килим від залишків засобу.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам швидко позбутися некрасивих жирних «візерунків».

Оцініть статтю