Які речі можуть зіпсувати ідеальний образ

Які речі можуть зіпсувати ідеальний образ Мода

Дотримання модних тенденцій і вибір стильного одягу – важлива частина життя багатьох жінок. Однак, не всі речі, які здаються модними та привабливими на вітринах магазинів, підійдуть кожній жінці…

Ваша фігура й одяг повинні створювати єдиний образ і підкреслювати індивідуальність. Вибір стильного одягу та аксесуарів – це індивідуальний процес, який залежить від ваших уподобань та унікальних особливостей фігури. Незалежно від того, які модні тенденції актуальні наразі, завжди пам’ятайте, що головне – це почуватися комфортно і впевнено в тому, що ви носите.

Наприклад, попри ідеальні пропорції, деякі елементи гардероба можуть створити неправильне враження і навіть “зіпсувати” загальний вигляд. Розгляньмо основні елементи гардероба, щоб не робити помилок.

Занадто об’ємні светри

Об’ємні светри можуть бути затишними, але вони також можуть “загубити” фігуру, роблячи вас більш масивною, ніж ви є насправді. Якщо віддаєте перевагу об’ємним светрам, то спробуйте підібрати їх з більш укороченою довжиною або поєднувати з більш обтислими нижніми частинами.

Занадто об'ємні светри

Занадто обтислі речі

Дійсно, обтислий одяг може бути ефектним, якщо у вас ідеальна фігура. Однак, якщо він занадто щільно облягає кожен вигин фігури, то може підкреслити навіть незначні недоліки. Це можуть бути невеликі складки з боків, животик, що трохи випирає, або “вушка” на стегнах. Для досягнення балансу між стилем і комфортом рекомендується обирати тільки ті речі, які підкреслюють переваги фігури.

Горизонтальні смуги

Смуги – популярний принт у жіночому одязі. Однак горизонтальні смуги можуть візуально додати об’єму. Особливо, якщо вони широкі. Навіть якщо у вас ідеальні пропорції, то горизонтальні смуги можуть порушити баланс і зробити силует менш струнким. Замість цього варто звернути увагу на вертикальні смуги або інші візерунки.

Занадто довгі або короткі спідниці

Неправильна довжина спідниці так само може порушити пропорції фігури. Занадто короткі спідниці можуть зробити ноги візуально менш стрункими, а занадто довгі – зробити тулуб коротким. Тому важливо обирати довжину спідниці, яка підходить саме вашому зросту та пропорціям.

Занадто високі підбори

Високі підбори можуть надати вашому зовнішньому вигляду витонченості та впевненості, але тільки в тому разі, якщо ви вмієте їх підбирати та носити. Надто високі підбори можуть створити візуальний дисбаланс у пропорціях тіла. Особливо, потрібно бути обережною з високою платформою. До того ж важливо вибирати ті, які ви зможете комфортно носити, і які не роблять вашу ходу неприродною. Якщо навіть ви підібрали для себе ідеальне вбрання, але йдете на напівзігнутих ногах – ваш образ втрачається.

Занадто високі підбори

Пояси на талії

Пояси можуть мати стильний вигляд і акцентувати талію, але вони підходять не для кожної фігури. На жінках з повною фігурою або із занадто округлими лініями, а так само з короткою талією, пояс на талії може зробити силует менш гармонійним. Наприклад, візуально значно спотворити та вкоротити верхню частину тулуба. Тому рекомендується вибирати ширші пояси й носити їх на стегнах або нижче талії. Якщо це не обов’язковий елемент одягу, то жінкам з вищезгаданим типом фігури, краще від нього відмовитися.

Неправильно підібрані джинси

Джинси – одна з найпопулярніших частин гардероба, але неправильно підібрані їхні моделі можуть зробити фігуру менш привабливою. Занадто обтислі або, навпаки, занадто вільні можуть порушити пропорції й зробити фігуру менш стрункою. Кожна жінка знає свої проблемні місця, тому намагайтеся вибирати джинси, які забезпечують комфортну посадку. Не потрібно строго слідувати тенденціям моди, якщо ці моделі вам не підходять.

Недоречні вирізи

Вирізи на одязі можуть бути дуже спокусливими, але важливо вибирати їх з розумом. Дуже глибокі або розташовані в невідповідних місцях, можуть привернути небажану увагу і створити враження негармонійності та навіть вульгарності. Вирізи завжди повинні акцентувати й показувати вашу фігуру в найбільш вигідному образі.

Занадто великі сумки

Звісно, великі сумки дуже практичні. Однак, якщо вона надто об’ємна, то може створювати візуальний дисбаланс із вашою фігурою. Особливо це актуально для невисоких жінок. Якщо хочете виглядати елегантно, то обирайте не надто громіздкі, які відповідають вашому зросту. Тим паче, що вибір завжди великий.

Занадто великі сумки

Перебір з аксесуарами

Аксесуари – чудовий спосіб висловити свій унікальний стиль. Однак занадто велика їхня кількість може відвернути увагу від фігури та навіть створити враження несмаку і безладу. Краще підібрати для себе кілька якісних аксесуарів, які гармонійно доповнюють ваш образ. Це стосується і шпильок у волоссі, і різної біжутерії, а також шарфиків, рукавичок, головних уборів, пасків, сумочок тощо.

Висновок

Вибір правильного одягу, щоб підкреслити свою фігуру, – це мистецтво, що вимагає уважного аналізу та експериментів. Незалежно від того, яка у вас фігура, ваша впевненість і комфорт важливіші за все, а одяг має тільки підкреслювати індивідуальність і доповнювати вашу природну красу, а не маскувати її.

Дотримуючись вищенаведених порад і рекомендацій, ви зможете створити образ, який матиме стильний і гармонійний вигляд, незалежно від поточних модних тенденцій.

Оцініть статтю