5 хитрощів в одязі для жінок з повними стегнами

5 хитрощів в одязі для жінок з повними стегнами Мода

Не потрібно соромитися своїх широких стегон, адже існують п’ять хитрощів, які допоможуть виглядати сучасно і привабливо…

1. Вибирайте прямий силует

Ідеальний варіант — спідниця-олівець з боковим розрізом. Поєднуючи її з блузкою, неоднорідною за фактурою, віддавайте перевагу плавним лініям крою. Така блузка, з шовку чи шифону, відведе увагу оточення з нижньої частини вгору.

Обов’язково доповніть наряд, використовуючи стильні шарфи й хустки, і ви отримаєте поєднання, яке ідеально підходить для всіх випадків. Крім того, подібні дрібні деталі можуть допомогти вам виглядати сексуально і помітно.

2. Не носіть одяг світлих тонів

Однотонні сукні часто виглядають виграшно, якщо вам підходить їх колір. Рекомендується вибирати моделі яскравих забарвлень – завжди на «модній хвилі» залишаються малиновий, рожевий, янтарний.Темні сукні зорово «зменшать» стегна. Якщо низ буде темним, верх краще підбирати в теплих пастельних відтінках. Крім того, зверніть увагу на розмір (ніколи не включайте в гардероб сукні, які менше розміром).

3. Носіть «м’які» ювелірні вироби

Виберіть «м’які» за формою ювелірні вироби, такі як намиста або тонкі недовгі ланцюжки. Уникайте великих прикрас (сережки або дуті важкі підвіски), якщо у вас великі стегна. Менша і витончена біжутерія більше приверне увагу, і не буде порівнянь у великих формах.

4. Застосування стильного пояса для завершення силуету

Ремені на талії потрібні, щоб дати «пріоритет» верхньої частини тіла. Скористайтеся моделями з вузькими прямокутними пряжками з матового металу.

5. Вертикальній смужці – так!

Від смужки не варто відмовлятися, просто віддайте перевагу тим сукням і кардиганам, які зможуть доповнити ваш вид нечастим вертикальним візерунком, асиметричним, розташованим одним масивом. Намагайтеся тільки не носити діагональних, а тим більше – горизонтальних смуг, нанесених на тканину одягу за принципом принта.

6. Носіть туфлі на шпильці

Носіть високі каблуки, тому що вони чудово поєднуються з типом вашої фігури, і це допоможе уникнути «підкреслення» нижньої частини тіла. Звичайно, ніхто не говорить, що вони повинні постійно бути з вами, але хоча б час від часу, адже каблуки-стилети залишаються найбільшим хітом протягом останніх семи років. У такому взутті Ви зможете виглядати модно завжди, навіть якщо поєднуєте її з повсякденними джинсами або спідницями «годе».

Оцініть статтю