Модні техніки колорування світлого та темного волосся

Модні техніки колорування світлого та темного волосся Краса

Колорування волосся кілька років користується популярністю. Воно допомагає візуально зробити волосся об’ємним, краще відтінити мелірування, і загалом надати образу виразності, яскравості, стильності. Найпопулярнішими видами колорування  волосся є: омбре, брондирування, бебілайтс, балаяж.

Техніка колорування  полягає у відтіненні окремих прядок волосся, але через велику кількість їх видів, технік  кожна техніка має свої особливості. У цій статті ми постараємося оприділити, які види колорування більше підходять для світлого, темного, русявого, довгого та короткого волосся.

Колорування на світле і темне волосся

Колорування на світле волосся набуло популярності. Особливо любителі білого мелірування відтіняють світлі прядки іншими кольорами. Спочатку на фольгу або через шапочку з дірками вибирають частину пасмочок волосся, відбілюють їх, а потім на все волосся наносять фарбу світло-русявого відтінку, попелястого, рудого, і т. д. Все волосся отримує здоровий блиск, відтінок, який гарно дивиться на білих пасмах і на натуральному волоссі. Мелірування виглядає природно, насичено, надає об’ємності.

Читайе також: Миття волосся: 7 помилок

Балаяж є своєрідним підвидом відомої фарбування омбре.  Омбре можна легко зробити і в домашніх умовах. Фарба наноситься на пасма плавними рівними рухами горизонтально, половина волосся забарвлюється в світлий тон, а інша половина – в темніший, в результаті виходить перехід від темного до світлого відтінку. Перехід може бути різким, як у класичному омбре або плавним.

Напевно, немає зараз кращого вигляду фарбування для темного і русявого волосся, від балаяжу. Технічна особливість балаяжу полягає в нанесенні фарби дуже тонким пензлем і короткими горизонтальними рухами. Метод фарбування балаяж теж прекрасно підійде для затемнення деяких пасом світлого волосся, колір фарби підбирається на 2-3 тони темнішу всього волосся. Ті пасма, які плануєте коморувати, необхідно начесати, після чого акуратними рухами, не надто густо нанести на волосся фарбу. У підсумку ви отримаєте досить цікавий вид фарбування, при цьому ледь помітний, який і на мелірування не схожий, і все ж відтіняє волосся.

Бебілайтс, або ж його ще називають мікроколорування створює ефект відблисків сонця на волоссі. Пасма темного волосся при такому колоруванні освітлють на 3-4 тони. Тонкі пасма роблять не одинаково – десь густіше, а десь – рідше. В результаті виходить природний вигляд вигорілого волосся.

Читайте також: Правильний догляд за губами в домашніх умовах

Звісно, говорячи про довжину волосся, з волоссям середньої та довгої довжини легше можна оприділитися з видом колорування. Довге волосся завжди легше фарбувати, ніж коротке, можна навіть відтінять пасма одним тоном фарби, просто наносити її з різною інтенсивністю. Використовують переважно поздовжнє нанесення фарби.

А ось на короткому волоссі домогтися красивого переливу, складніше.  Тому для короткої стрижки використовується поперечне нанесення фарби, фарбують 2-3 відтінками для кращого ефекту.

Оцініть статтю