Як вибрати ідеальну весільну сукню?

Як вибрати ідеальну весільну сукню? Мода

Планування такої грандіозної події як весілля – справа бентежна і серйозна. Але, якщо організаційні моменти, пов’язані з гостями, стравами, приміщенням, музикантами й тамадою можуть якийсь час перебувати на других позиціях, то весільна сукня завжди буде на першому місці для будь-якої з наречених.

Бути нареченою – це просто!

Ось ряд практичних порад, які допоможуть вам вибрати ідеальну весільну сукню, в якій ви будете чарівно виглядати.

Розслабтеся

Підготовка до весілля – це завжди стрес для майбутньої нареченої. І епіцентром цього стресу, як не дивно, найчастіше стає весільна сукня. Адже саме вона є головним елементом весільної церемонії. Тому перш ніж розпочинати пошуки, зробіть великий вдих, розслабтеся і постарайтеся заспокоїтися. Повірте, ви знайдете свій ідеальний наряд, і він буде приголомшливим!

Продумайте свій образ

Копатися в інтернеті, вбиваючи в пошуковики запит «весільні сукні», можна цілими днями. Ми не кажемо, що цього не варто робити. Просто потрібно чітко усвідомлювати, що моделі, які виглядають чудово на інших, на вас можуть виглядати зовсім не так. Тому розглядаючи фотографії, в першу чергу визначитеся з фасоном сукні, в якій би ви хотіли постати перед гостями і нареченим. Подумайте, якою вона повинно бути? З рукавами або без, пишною або такою, що облягає фігуру і т.і. Звичайно, потрапивши до весільного салону і примірявши десяток різних моделей, ви можете змінити свої початкові переваги. Але від цього не застрахований ніхто.

Оберіть правильний стиль

Де буде проходити весілля? На морському узбережжі? У дворі свого будинку? А може в картинній галереї? Місце проведення повинно поєднуватися зі стилістикою весільного вбрання. Так ви найбільш гармонійно увіллєтеся в атмосферу свята і веселощів.

Оберіть правильний стиль

Визначтеся з бюджетом

Сьогодні вибір весільних суконь справді величезний: їх можна купувати, брати напрокат, шити на замовлення. Причому гарні моделі, гідні уваги, зустрічаються практично у всіх цінових діапазонах. Але щоб не витрачати даремно час на нездійсненні мрії і не впадати у відчай від високої вартості вподобаного наряду, потрібно заздалегідь визначитися з бюджетом, який ви плануєте витратити на його придбання.

Не забудьте про аксесуари

І хоча підібрати аксесуари до сукні набагато простіше, ніж навпаки, ви повинні заздалегідь подумати про такі елементи як вуаль, взуття, коштовності й т.п., тобто представити свій закінчений образ, в якому буде врахована кожна дрібниця.

Оцініть статтю