Як стати впевненою в собі дівчиною?

Як стати впевненою в собі Психологія та відносини

Втратити впевненість можна дуже легко. Дратівливі звички колег по роботі, довгі черги в магазинах, незручне ліжко та інші дрібниці можуть вибити вас із колії в будь-який момент. Щоб знову знайти душевну рівновагу, пропонуємо дізнатися 8 практичних порад, які підкажуть, як стати впевненою в собі дівчиною і в повній мірі насолоджуватися усіма радощами життя.

8 способів підвищити власну самооцінку

Не варто вважати, що сміливість і впевненість є суто чоловічими рисами характеру. Якщо ви не хочете боязко стояти осторонь і лише спостерігати за тим, як стрімко і яскраво протікає життя успішних жінок, скористайтеся цими порадами, які допоможуть вам з легкістю влитися в лаву щасливих людей.

1. Перевдягніться

Один з найбільш простих і швидких способів підвищити власну самооцінку – це надягти своє улюблене вбрання, побачивши яке, люди будуть захоплено проводжати вас поглядом. У такому одязі ви зможете відчути себе презентабельною господинею життя, яка подобається хлопцям, і у якої все під контролем.

2. Посміхніться

Щоб стати впевненою в собі дівчиною, та запам’ятатися оточуючим, потрібно посміхатися, і робити це навіть у найбільш невдалі дні. Коли ви побачите позитивну реакцію оточуючих на ваш веселий настрій, почуття впевненості з’явиться саме собою.

3. Зробіть добру справу

Притримайте для когось двері, купіть кави для колеги, поступіться місцем літній людині в громадському транспорті, віддайте притулку або гуманітарній місії свої старі речі. Роблячи добрі справи, ви знову повірите в себе!

4. Пройдіть випробування

Наберіться сміливості і зробіть те, чого раніше страхалися. Звичайно, все має бути в межах розумного. Якщо ви боїтесь висоти, не потрібно відразу стрибати з парашутом – прокотіться, для початку, на чортовому колесі. Щоб стати впевненою в собі, досить знати свої слабкі місця і намагатися позбутися власних страхів.

5. Насолоджуйтеся улюбленими заняттями

Коли ви відчуваєте, що вибиті з колії, займіться чимось, що вам до душі. Можна полежати на дивані та подивитися улюблений фільм, швидко приготувати пару кулінарних шедеврів і запросити друзів на дегустацію – робіть те, що у вас добре виходить і приносить задоволення. Така діяльність допоможе повірити, що вам під силу будь-які завдання.

6. Припиніть відтягувати

Запишіться, нарешті, на уроки танцю живота, в’язання або в секцію східних єдиноборств. Хочете підвищити самоповагу? Тоді припиніть відтягувати все те, чим ви так давно хотіли зайнятися, але постійно знаходили причини відкласти на потім. Як тільки ви зважитесь на цей нескладний крок, то відразу ж повернете собі впевненість, станете пишатися прийнятим рішенням, і, крім усього іншого, отримаєте нові знання, до яких так давно прагнули.

7. Розслабтеся

Всім відомо, що занепокоєння та стрес шкідливі для фізичного і психічного здоров’я. Так чому б не потішити себе кохану і не розслабитися? Коли ваш мозок відпочиває, ви стаєте менш емоційною, відчуваєте себе більш спокійно і краще контролюєте все, що відбувається навколо. Займіться йогою, медитацією або просто прийміть теплу пінну ванну.

8. Запишіть свої досягнення

Перші кроки, вміння тримати рівновагу на велосипеді, отримання водійських прав, народження дитини та ін. Це все ваші реальні і вагомі досягнення. Коли ви відчуваєте себе пригнічено, беріть блокнот і записуйте туди всі свої успіхи, якими можна пишатися. Діставайте блокнот, перечитуйте і оновлюйте записи кожен раз, коли відчуєте, що вам потрібна підтримка.

Оцініть статтю