Кращі зачіски для кучерявого волосся

зачіски для кучерявого волосся Краса

Кучерики, що обрамляють обличчя або каскад локонів – це завжди мило і романтично. Вони привертають погляд і бажані для власниць прямого волосся. Але завидні кучері мають уперту вдачу, і навіть природні вимагають догляду та уваги до себе. Розкриємо секрети укладання і розповімо, які зачіски для кучерявого волосся допоможуть їх власницям утихомирити непокірну шевелюру.

Зачіски на коротке кучеряве волосся

Вважається, що за короткою довжиною доглядати простіше, а часу, щоб упорядкувати потрібно набагато менше. Однак любительки мінімалізму знають, в якому вигляді постають кучері вранці і чим загрожує пропущений черговий візит до перукаря – безформне, відросле волосся стирчить у різні боки і виглядає неохайно. Вирушаючи в салон і вибираючи зачіски на коротке кучеряве волосся, варто враховувати форму обличчя: зайво широкі вилиці пом’якшать прядки, що злегка падають, а подовжені локони відволікають увагу від занадто гострого підборіддя. Для укладання слід використовувати фен з дифузором, інакше волосся пушиться. Надати структурність завиткам і закріпити їх допоможуть стайлінгові віск або пінка. Засіб наносять на окремі пасма, скручуючи їх пальцями і витягуючи злегка вгору та в сторони. Напрямок великим локонам можна надати, якщо закрутити їх пальцями і сушити в такому положенні.

Зачіски на середнє волосся

Найбільш прийнятною та зручною вважається середня довжина. Під вагою волосся завитки трохи розпрямляються, але в той же час зберігається бажаний об’єм по довжині. Вдала стрижка та мінімум зусиль для підняття волосся біля коріння – все, що потрібно для відмінної зачіски.

Зачіски на середнє волосся

Стрижка підбирається залежно від зовнішності та типу кучерів. Дрібні завитки ушляхетнять асиметричні варіанти, а хвилястим локоном чудово підійде «боб». Надати акуратний і доглянутий вигляд можна за допомогою каскадної стрижки, яка зробить волосся слухняним – навіть після миття воно лягає рівно, а завитки зможуть набути потрібної їм форми. Пригладити волосся вийде, якщо зрізати його по одній довжині.

Зачіски на довге кучеряве волосся

Довге кучеряве волосся виглядає розкішно і, безсумнівно, є багатою прикрасою. Щоб носити їх у розпущеному вигляді, слід дотримуватися кількох правил при укладанні:

  • нанесіть спеціальний мус або крем для локонів по всій довжині волосся;
  • стискаючи пасма до коріння і розподіляючи, таким чином, засіб, формуйте завитки;
  • акуратно просушіть волосся феном;
  • надати пасмам чіткість та розділити їх допоможуть бігуді або плойка;
  • зафіксуйте зачіску лаком.

Тепер залишилося вибрати, як зачесати волосся. Можна зробити проділ посередині в стилі «хіпі», волосся при цьому вільно падає на плечі. «Ретро» стиль має на увазі великі локони, що обрамляють обличчя, а зачесане назад волосся виглядає як зачіска з середини минулого століття.

Зачіски з косою

З кучерявого волосся чудово виходять зачіски з різними косами і джгутами. Виглядають вони трохи недбало, але, безперечно, дуже романтично та жіночно! Освоїмо кілька:

Водоспад.

Розділіть волосся за допомогою бічного проділу і почніть плетіння французької коси з трьох пасм прямо від його початку вздовж лінії росту волосся. Над вухом техніку плетіння слід змінити: підхоплюючи волосся зверху і, вплітаючи в косу, відпускаємо нижнє пасмо, щоб вона вільно звисала. Нове пасмо, що бракує, забираємо із загальної маси волосся.

Зачіски з косою

Джгути.

Класичними та легкими у виконанні варіантами є коса із джгутів, а також так звана мальвінка – два джгути, сплетені з бічних пасм і закріплені на потилиці.

Спробуйте зробити більш ошатну зачіску:

  1. розділяємо волосся горизонтально на три частини;
  2. збоку відокремлюємо перше пасмо і плетемо джгут, згортаємо його в колечко і закріплюємо шпилькою; повторюємо для іншої сторони;
  3. з другої частини волосся робимо джгутик і гартуємо колечко трохи нижче першого;
  4. укладаємо третє та парне йому колечко ще нижче і закріплюємо його.

ошатна зачіска

Це один з безлічі варіантів зачіски для кучерявого волосся, який варто освоїти і виконувати самостійно. Згодом, набивши руку, вийде вправно і швидко приводити голову в порядок і виглядати при цьому завжди по-новому.

Оцініть статтю