Як позбутися прищів на обличчі?

Як позбутися прищів на обличчі? Здоров'я

Якщо ви не з чуток знаєте про вугрову висипку, то розумієте, як важко підібрати відповідні засоби для вмивання. Вони або занадто жорсткі, або занадто м’які і неефективні. Щоб раз і назавжди вирішити цю та інші шкірні проблеми, пропонуємо дізнатися рекомендації фахівців, як позбутися прищів на обличчі.

Позбавляємося від прищів грамотно!

Будьте акуратні

Для початку потрібно навчитися очищати обличчя без застосування будь-яких хімічних засобів. Щодня умивайте обличчя, використовуючи засоби для вмивання та тонери для чутливої ​​шкіри. Не варто застосовувати косметичні продукти на спиртовій основі, оскільки вони агресивно впливають на шкіру, позбавляючи її природної вологи.

Читайте також: Від чого може померти породілля або причини материнської смертності

Користуйтеся саліциловою кислотою

Не знаєте, який косметичний засіб підібрати для вмивання? Читайте уважно етикетки. Сертифіковані дерматологи стверджують, що косметичні продукти, до складу яких входять саліцилова та гліколева кислоти є правильним вибором для людей, що страждають від вугрової висипки. Також, для вечірнього вмивання рекомендується використовувати гелеві засоби з ретинолом або пероксидом бензоїлу.

Саліцилова кислота та пероксид бензоїлу сприяє видаленню мертвих клітин шкіри і знищенню бактерій. Ще одна перевага саліцилової кислоти в тому, що вона глибоко проникає в пори, за рахунок чого краще справляється з вуграми, допомагаючи значно поліпшити стан шкіри обличчя. Якщо ж ви відчуєте занадто агресивну дію косметичних продуктів даного типу, спробуйте більш м’який варіант косметики, що містить олію чайного дерева.

Крім цього, намагайтеся користуватися засобами для вмивання та очищення, що містять в своєму складі вітамін А або гликолеву кислоту. Це допоможе зменшити розмір пір, знищити бактерії, зробити шкіру менш жирною, і, таким чином, позбутися прищів та вугрів.

дівчина використовує засіб для вмивання

Не тріть

У людей, чия шкіра схильна до акне, часто виникає бажання ретельно вмитися, щоб позбутися бактерій. Не варто цього робити! Енергійне вмивання і чищення не допоможе зробити шкіру обличчя ідеальною, а тільки погіршить ситуацію. Запам’ятайте, поява прищів не викликана поганою гігієною! Не тріть шкіру, не ламайте її захисний шар, не користуйтеся скрабами, які не принесуть ніякої користі, а лише додадуть ще більше шкірних запалень.

Читайте також: Здорове харчування згідно пори року

Зробіть спеціальний пілінг

На додаток до використання правильних засобів для вмивання, можна зробити спеціальний пілінг. Професійне чищення обличчя допомагає звузити пори, прибрати сухі ділянки та пігментні плями. Крім усього вищеописаного, слід приймати медикаментозні препарати, які нормалізують рН і мають ефективні загоювальні властивості.

Оцініть статтю