Чим втамувати вечірній голод?

Чим втамувати вечірній голод? Здоров'я

Комусь на ніч роблять на добраніч, а комусь смачного. Як правильно побажати смачного на ніч і не погладшати? Усі лікарі не рекомендують їсти на ніч. Але насправді їсти на ніч можна, а іноді навіть потрібно. Головне, правильно визначитися з тим, що їсти. Бо наїдатися на ніч не можна. Проте є групи людей (діабетики, люди з ожирінням), які повинні щось перекусити на ніч.

Чому на ніч хочеться їсти?

На це є фізіологічне обґрунтування. Приблизно о 20 годині вечора відбувається викид інсуліну. Це знижує рівень цукру крові в організмі, і ми хочемо їсти.

Крім того, у більшості є ритуал прийому їжі після приходу з роботи. Особливо перед телевізором. Коріння цієї проблеми сягає психологічного боку.

Однозначно потрібно пам’ятати, що не слід скасовувати вечірній прийом їжі. Він має бути. Це може бути дуже смачна і повноцінна вечеря. Мова скоріше йде про те, коли люди замість того, щоб спати, починають їсти.

Що ж їсти перед сном?

Попри лояльність, лікарі рекомендують перед прийомом їжі випити склянку води. Тому що регуляція насичення існує на кількох рівнях. Спочатку прес – рецептори шлунка повідомляють йому про те, що в нього щось поклали. Таким чином, ми насичуємо організм.

Читайте також: Три простих кроки до здорового харчування

Але, якщо перед їдою випиваємо склянку води, то заповнюємо шлунок нейтральною речовиною без калорій. Рецептори шлунка розтягнуться і він подасть сигнал у мозок, що наситився. Ба більше, регулярний прийом води розріджує кров, що перешкоджає тромбоутворенню. При цьому не захоплюйтеся мінеральною водою. Оскільки в ній багато солей.

Також перед сном можна взяти в рот заморожену ягоду. Річ у тім, що на язиці розташовані смакові рецептори. І коли ви їсте, наприклад, солодкі страви, то організму це подобається, і він вимагає ще. Таким чином, солодощі підвищують апетит.

Але, якщо на язик потрапляє лід, рецептори замерзають і втрачають свою чутливість. І відчуття голоду притупляється. Таким чином, холод пригнічує чутливість смакових рецепторів.

Хоч як дивно, але лікарі пропонують для втамування апетиту перед сном випити кухоль теплого чаю з цукром. Тут усе дуже просто. Ми даємо мозку улюблену їжу. Він насичується. У цей момент потрібно вирушити спати. Оскільки, якщо ви не підете спати, то відбудеться викид інсуліну і відбудеться зниження глюкози.

Оцініть статтю