Як певна їжа впливає на стан шкіри?

вплив їжі на стан шкіри Здоров'я

Будуючи плани на майбутнє щодо зміни раціону для зменшення обсягу талії, ми забуваємо про інший чинник, на який впливає їжа – це наша шкіра. Старе прислів’я «ви є тим, що ви їсте» особливо актуальне для шкіри, яка швидко реагує на солоні або солодкі продукти харчування.

Які продукти заважають вашій красі?

Солона їжа

У солоних продуктах, таких як чіпси, сухарики, горішки, копчене м’ясо і т.і. занадто багато натрію, який затримує рідину в організмі і призводить до дегідратації. В результаті такого харчування ви не зможете приховати ознаки втоми, такі як набряклість і мішки під очима.

Молочні продукти

У той час, як клінічний зв’язок між молочними продуктами і прищами ще не повністю доведений вченими, люди, схильні до вугрової висипки вже давно переконані в негативному впливі молока на стан шкіри. Здогадними винуватцями такої реакції вважаються гормони, які містяться в молоці.

Солодощі

Солодощі з високим глікемічним індексом, такі як печиво, тістечка, канапе та ін. стимулюють різке підвищення рівня глюкози в крові, що, в свою чергу, відбивається на шкірі і призводить до її подразнення, запалення, і навіть може стати причиною вугрової висипки. Більш того, постійне споживання такої їжі може привести до передчасного старіння, оскільки вона викликає деградацію колагену та еластину. Запам’ятайте, ласунам дуже складно виглядати молодшими за свої роки, тому солодощі навряд чи можна назвати здоровим харчуванням.

Алкоголь

Навіть невелика кількість алкоголю може розширювати кровоносні судини, що змушує шкіру втрачати привабливий зовнішній вигляд, червоніти і покриватися плямами. Крім того, алкоголь зневоднює і сушить шкіру, що є причиною появи дрібних зморшок. Нещодавні дослідження вчених довели – споживання алкоголю знижує концентрацію антиоксидантів, що істотно сповільнює всі відновлювальні процеси організму.

фруктовий салат

Дієта для шкіри

Щоб на довгий час зберегти шкіру в гарному стані, дотримуйтеся цих секретів краси:

Уникайте зневоднення

Вечірній розслаблюючий коктейль допоможе зняти напругу, але зашкодить шкірі. Робіть розумний вибір! До того ж, більшість людей навіть не підозрюють, що їх організм часто зневоднений, тому відмову від алкоголю важко переоцінити.

Вживайте багаті антиоксидантами продукти

Фрукти, корисні овочі і горіхи є не тільки джерелами вітамінів і мінералів, більшість з них містять антиоксиданти, які роблять догляд за шкірою більш простим, захищаючи її від зовнішніх та внутрішніх пошкоджень.

Їжте перед святковими заходами

Якщо ви підете на вечірку голодною, вам буде важче контролювати якість і кількість з’їдених продуктів. Не забувайте, що переїдання і нерозбірливість часто стають першопричиною шкірної алергії.

Оцініть статтю