Випадіння волосся у жінок. Чи варто хвилюватися?

Випадіння волосся Здоров'я

У наші дні звичайне старіння стало чимось жахливим, тому багато жінок намагаються уникнути його за всяку ціну, використовуючи ін’єкції молодості, омолоджуючі креми та інші «чарівні» засоби, здатні зробити шкіру більш молодою і пружною. Однак часто дами забувають про те, що випадіння волосся теж є частиною старіння організму, тому починають марно турбуватися, помітивши на гребінці або умивальнику кілька волосинок. А може не марно?

Невже я лисію чи це просто параноя?

Ми вирішили поставити крапку в цьому питанні і звернулися до декількох кваліфікованих дерматологів з найбільш частими жіночими питаннями щодо догляду за волоссям, яке чомусь випадає.

Читайте також: Симптоми, лікування, діагностика кору у дітей та дорослих

У якому віці у жінок відбувається випадіння волосся?

Це може відбуватися в будь-якому віці. Причому причини випадіння волосся можуть бути абсолютно різними, в тому числі гормональні збої, стрес, втрата ваги, дієти, прийом ліків або інше медичне втручання. Крім того, сильне випадіння може бути результатом захворювання щитовидної залози, імунної системи або анемії. У цьому випадку потрібно обов’язково проконсультуватися зі своїм лікарем.

З віком втрата волосся стає більш інтенсивною? Чи є це нормальним явищем?

Випадіння волосся є природною частиною процесу старіння, оскільки з віком воно стає більш сухим і ламким. Щоб його втрата не була занадто явною, потрібно підтримувати правильний водний баланс в організмі, пити більше води. Під час менопаузи випадіння волосся може стати більш інтенсивним. Це нормально.

Як зрозуміти, що моє випадіння волосся, це щось більше, ніж просто старіння?

В даному випадку справжню причину втрати волосся може визначити тільки дерматолог за допомогою спеціальних аналізів і тестів.

Скільки волосся втрачає протягом дня здорова людина?

Втрата від 100 до 120 волосин на день вважається нормою. А на голові розташовано близько 100 000 волосяних фолікулів.

Читайте також: Здорове харчування згідно пори року

Який відсоток жінок стикається з проблемою з випадіння волосся?

Приблизно 75% жінок в той чи інший період свого життя стикається з цією проблемою.

Що ви можете порадити для зміцнення волосся?

У першу чергу, добре збалансовану дієту та здорове харчування з вуглеводами, білками і жирами. Що стосується випадіння, тут будуть ефективні такі вітаміни як Біотин 5000 мкг (Biotin 5000 mrg) і Вівіскал (Viviscal), які дійсно сприяють зростанню та зміцненню волосся.

Оцініть статтю