Відбілювання зубів в домашніх умовах олією чайного дерева

Відбілювання зубів Здоров'я

Білосніжна усмішка — ознака здоров’я і краси. Але, як відомо, колір емалі змінюється під впливом чинників зовнішнього середовища. Пристрасть до кави, чорного чаю, вина, цигарок не може не залишити сліду на ваших зубах. Що робити в таких випадках? Звичайно ж, клініки естетичної стоматології пропонують різні методики професійного відбілювання. На жаль, такі послуги доступні не всім. Отож, чим можна відбілити зуби в домашніх умовах? Відгуки свідчать, що з цим завданням непогано справляється олія чайного дерева.

Олія чайного дерева і її корисні властивості

Олія чайного дерева з давніх-давен використовувалося медиками та народними знахарями, причому не тільки в стоматології, але й в інших галузях медицини. Річ у тому, що цей натуральний продукт має антисептичні, антибактеріальні й противірусні властивості. Таким чином, його можна використовувати не тільки для відбілювання, але й для дезінфекції ротової порожнини.

  • Олія чайного дерева знімає зубний наліт, пом’якшує (а з часом, і видаляє) зубний камінь, освітлює емаль — саме тому для відбілювання в домашніх умовах спеціалісти рекомендують саме його.
  • Завдяки антисептичним властивостям екстракт чайного дерева згубно діє на патогенні мікроорганізми, а тому оздоровлює ясна, знімає їх запалення та кровоточивість.
  • Неприємний запах з рота — наслідок діяльності бактерій і грибків. Регулярне використання олії чайного дерева допоможе позбутися цієї проблеми.

Читайте також: 8 причин хронічного запору, які легко усунути

Відбілювання зубів олією чайного дерева

Одразу ж варто зазначити, що для відбілювання зубів потрібно використовувати натуральну олію чайного дерева без будь-яких смакових чи ароматичних добавок. Готові суміші з ефірних олій також не підійдуть. Придбати необхідний засіб можна практично в будь-якій аптеці.

Найпростіший спосіб відбілювання зубів в домашніх умовах виглядає так:

  • Спочатку потрібно ретельно почистити зуби зубною пастою (як ви це робите звичайно) і прополоскати ротову порожнину.
  • Тепер на щітку нанесіть 2 каплі ефірної олії чайного дерева і почистіть зуби ще раз. Процедуру проведіть повільно, очищуйте зуби м’якими рухами, аби не пошкодити ясна.

Не варто лякатися першої реакції. Олія чайного дерева має не надто приємний терпкий присмак і спочатку може викликати легке оніміння кінчика язика, внутрішньої поверхні щік і губ. Це цілком нормальна реакція.

  • Після очищення ретельно прополощіть ротову порожнину великою кількістю воді (можна додати в неї трохи соку лимона, але не переборщіть).
  • Не рекомендується їсти в перші 30 хвилин після чистки.
  • Повторюйте процедуру кожного дня протягом перших 7 – 14 днів. Після цього чистку можна проводити 2 – 3 рази в тиждень.
  • Уже після першого використання ви помітите різницю — поверхня зубів стане більш гладкою, та і неприємний запах зникне.
  • Освітлення зубної емалі буде проявлятися поступово, тому наберіться терпіння — результати можна буде помітити не раніше, аніж за 2 – 3 тижні.

Ополіскування ротової порожнини олією чайного дерева

Не всім підходить чистка зубів за допомогою щітки. Це насамперед стосується людей з занадто чутливими яснами. В таких випадках можна використати ефірну олію для ополіскування ротової порожнини.

Схема процедури дуже проста. В половині стакана води кімнатної температури розведіть 5 капель ефірної олії чайного дерева. Цим розчином і слід ополіскувати рот. Процедуру бажано проводити кожного дня.

Готуємо відбілюючу пасту

Є й інший спосіб використання олії чайного дерева. Видавіть потрібну вам кількість звичної зубної пасти, змішайте її з 2 каплями олії чайного дерева і почистіть зуби.

Читайте також: Масаж зі свічкою: особливості та переваги

В деяких випадках люди додають до суміші трохи соди, але спеціалісти цього робити не рекомендують. Річ у тім, що сода — абразив, котрий, звичайно, очищує поверхню зубів, але разом з тим, пошкоджує зубну емаль.

Відгуки свідчать, що, використовуючи олію чайного дерева, можна досягнути неабияких результатів. Звичайно ж, не варто розраховувати на швидкий ефект, адже це все ж не професійне відбілювання. Але освітлити емаль на 2 – 4 тони цілком реально. Окрім того, подібні процедури оздоровлюють ротову порожнину.

Оцініть статтю