Масаж зі свічкою: особливості та переваги

Масаж зі свічкою Здоров'я

Сучасні салони краси пропонують безліч процедур з догляду за тілом. І одна з них – це масаж зі свічкою, який з недавнього часу став дуже популярним завдяки своєму чудовому розслаблюючому і живильному ефекту.

Розслабляючий масаж зі свічкою

Оскільки свічковий масаж поєднує в собі відразу три процедури: ароматерапію, розслабляючий масаж і світлотерапію (лікування світлом), масажист повинен подбати про те, щоб атмосфера в масажному кабінеті була найбільш сприятливою і затишною. М’яке світло свічки і приємні аромати заспокоюють, а релаксаційний масаж призводить до повного розслаблення всього тіла. Вартість такого масажу залежить від рівня салону і кваліфікації його фахівців.

Читайте також: Що потрібно знати про бронхіальну астму?

Дивовижна сукупність оздоровлюючих маніпуляцій в одній процедурі зробили масаж зі свічкою особливо популярним в жіночому середовищі. Адже він здатний не тільки розслабити, але і стимулювати певні процеси в організмі, спрямовані на позбавлення від зайвої ваги і надлишкових жирових відкладень.

Що таке свічка для масажу?

Щоб виконати подібний розслабляючий масаж, потрібна спеціальна свічка, яку масажисти використовують для роботи. Такі свічки складаються виключно з натуральних речовин і ефірних масел. У них немає нафтопродуктів – тільки природні компоненти. Тим не менше, потрібно бути уважними під час купівлі масажної свічки, оскільки дешеві підробки часто містять штучні речовини і барвники, здатні викликати подразнення шкіри та алергію. Професійні свічки для масажу доступні з дуже різними ароматами, тому перед процедурою їх можна вибрати відповідно до власних вподобань.

Читайте також: В чому зв’язок перевтоми і зайвої ваги?

Переваги свічкового масажу

Переваг у свічкового масажу предостатньо. Перш за все, він має приголомшливий розслаблюючий ефект, і при цьому наповнює тіло енергією. Крім того, масаж зі свічкою підтягує, зміцнює і зволожує шкіру, ніжно стимулюючи кровоносні судини. Загалом – це ідеальна пропозиція з догляду за шкірою, яка страждає від розтяжок або целюліту.

Оцініть статтю