Трави для очищення нирок: топ-7

Трави для очищення нирок: топ-7 Здоров'я

Багато води й трави – саме це люди споконвіку використовували для очищення нирок. З мінусів: трави для нирок і чаї з них не надто приємні на смак.

Перед використанням цих трав проконсультуйтеся з лікарем. Вони можуть не підійти в разі якихось захворювань або взаємодіяти з іншими ліками.

Постійна втома, біль у попереку та боці, екзема, акне, зайва вага – це всього лише мала частина симптомів, які свідчать про проблеми з нирками.

В організмі нирки відповідають за очищення крові від “сміття” (продуктів розпаду, метаболітів). До того ж вони виробляють три важливі гормони: еритропоетин, ренін і кальцитріол.

Читайте також: Здорове харчування згідно пори року

Нирки “співпрацюють” з усіма іншими органами, синтезуючи вітамін D, регулюючи артеріальний тиск і покращуючи виробництво клітин крові.

Нирки очищають себе самостійно, але їм можна трохи допомогти, випиваючи щонайменше два літри чистої води щодня, відмовившись від солоного, жирного, смаженого і швидкоїжі, надаючи перевагу цілозерновим, овочам і фруктам. Контролюйте цукор у крові та рівень холестерину. Руйнівно впливає на нирки алкоголь (навіть у малих дозах), кофеїн, тютюн.

Петрушка

Петрушка містить апіол і міристицин, завдяки яким буквально вимиває з нирок бактерії й токсини.

Потрібно випивати кілька чашок настою петрушки на тиждень. Також можна спробувати очисний напій, змішавши сік петрушки й лимона, воду та мед. Пити настої та напої з петрушки потрібно не менше двох-трьох тижнів поспіль. До речі, вагітним не варто зловживати петрушкою ні в якому вигляді.

Корінь кульбаби

Корінь кульбаби – чудовий сечогінний засіб, який до того ж лікує подразнення сечовивідних шляхів.

Пийте чай з кульбаб двічі на день протягом щонайменше кількох тижнів.

Алтей аптечний

Алтей не тільки допомагає організму вимивати токсини, а й захищає нирки, сечовипускальний канал і сечовий міхур від інфекцій. З алтеї можна робити чай, і пити його потрібно по дві чашки на день протягом тижня.

Алтей не можна вживати під час вагітності, годування груддю або в разі діабету.

Кропива

Кропива

Кропива очищає нирки від токсинів і метаболітів, запобігає інфекціям і камінню.

Пийте чай із кропиви двічі на день протягом кількох тижнів.

Хвощ

Хвощ має антиоксидантні властивості поряд із сечогінним ефектом. Робіть із хвоща чай і пийте його по дві-три чашки щодня протягом тижня.

Ведмежі вушка

Завдяки арбутину ведмежі вушка мають сечогінний ефект. Вони очищають нирки легко і швидко, але можуть зрушити камені, якщо вони є.

Порадьтеся з лікарем щодо дозування.

Читайте також: Корисний мед із кульбаби

Кукурудзяні рильця

Кукурудзяні приймочки не тільки очистять організм від токсинів, а й захистять сечовий міхур і сечовипускальний канал від інфекцій і позбавлять каменів у нирках. Крім того, кукурудзяні рильця корисні для печінки.

Просто заваріть кукурудзяні приймочки як чай і пийте двічі-тричі на день.

Оцініть статтю