Симптоми глистів в організмі

Симптоми глистів в організмі Здоров'я

Симптоми зараження глистами вельми різноманітні. Ці паразити в організмі вміло маскують своє існування ознаками найпоширеніших захворювань. Згідно з медичними даними, щорічно глистами заражається близько 1,2 мільярда людей. Фахівці рекомендують перевірятися на наявність паразитів в організмі не рідше, ніж раз на рік. Так як заразитися ними просто, розмножуються вони швидко, а позбутися їх не так вже й легко.

Розлади кишечника

Звичайно, цей симптом зустрічається чи не кожен місяць у кожної людини. З’їв несвіжий продукт або зелений абрикос, не помив руки перед їжею і вже кишечник дає про себе знати. Але тут важливо стежити і прислухатися до свого організму. Так, паразити найчастіше живуть в кишечнику, тому перші симптоми пов’язані саме з цим органом. Пронос, запор, постійний дискомфорт і болі в животі — основні ознаки гельмінтів. Якщо такі симптоми вас раптом починають турбувати досить часто, слід звернутися до лікаря. Однак сама основна ознака наявності глистів — втрата апетиту, а відповідно і втрата ваги.

Читайте також: Користь і шкода баранини

Порушення роботи нервової системи

Паразити, що живуть в людському тілі, виділяють токсичні речовини, які здатні вразити центральну нервову систему. Внаслідок цього у людини виникає депресивний стан, часті стреси, занепокоєння, тривожний сон. Особливо повинні насторожити регулярні пробудження в 2-3 годин ночі. В цей період часу працює печінка, яка виводить токсини з організму.

М’язові болі

Відомо, що деякі глисти мають властивість проникати в суглоби і м’язи. Таким чином в уражених місцях розвивається запалення, яке викликає сильні болі. Часто це сприймається за прояв артриту. Крім того, глисти в процесі своєї життєдіяльності можуть травмувати м’язову і суглобову тканину, що також викликає біль.

Скреготіння зубами уві сні

Бруксизм — саме так називається цей симптом, дуже часто виникає саме через паразитів в організмі. Це особливо помітно у маленьких дітей. Як правило, бруксизм є відгуком нервової системи на токсичне отруєння і порушення роботи.

Читайте також: Як боротись із алергією на холод?

Імунні порушення

Паразити послаблюють імунну систему, знижуючи вироблення захисних імуноглобулінів і провокуючи алергічні реакції. У такому стані організм найбільш схильний інфекційним захворюванням, застуді і запаленню.

Рекомендуємо не нехтувати перевіркою на наявність паразитів в органімі. Це заощадить ваші сили, час і здоров’я!

Оцініть статтю