Лікування грипу та ГРВІ

Лікування грипу та ГРВІ Здоров'я

Лікувати грип слід комплексно і симптоматично, приймаючи необхідні лікарські противірусні препарати. Лікування легкої форми грипу рекомендується проводити вдома, а ось середню і важку стадії потрібно спостерігати виключно в стаціонарі, щоб попередити небезпечні для життя ускладнення.

Відчуваючи слабкість від застуди або грипу, люди сподіваються знайти ідеальний ефективний та імуномодулюючий засіб. Але таких препаратів досі не багато. Мало того, вони дорогі, і потрібні далеко не завжди.

Видужуємо швидко!

В першу чергу слід ізолювати хворого в окремій кімнаті, щоб виключити контакти з рідними, оскільки вірусні інфекції дуже швидко поширюються повітряно-крапельним і контактним шляхами. Щоб дезінфікувати приміщення, рекомендується проводити два або три рази на день провітрювання з обов’язковим вологим прибиранням. Крім того, хворому потрібно виділити окремий посуд і одяг з білизною і рушником.

Читайте також: 8 причин, через які ви весь час відчуваєте голод

Лікування ГРВІ передбачає також ізоляцію хворого, оскільки захворювання передається повітряно-крапельним шляхом. І в тому, і в іншому випадку вам знадобляться противірусні препарати. А ось, наприклад, антибіотики підходять тільки для лікування грипу.

Як лікувати грип та застуду?

Схеми лікування простудних захворювань мають багато спільних пунктів. Лікування ГРВІ та грипу передбачає розпарювання ніг за допомогою спеціальних гарячих ванн. Також важливо проводити полоскання та інгаляції. Крім цього, для найкращого протимікробного ефекту потрібно регулярно полоскати горло антисептичними препаратами або содою з додаванням солі і йоду. Що стосується інгаляцій – вони добре справляються з кашлем (особливо у дітей).

Вірус грипу відмінно «вбивається» часником, цибулею, лимоном і медом. Так що під час цього захворювання не соромтеся вживати ці продукти у великих кількостях. А що до ліків, зазвичай застосовується традиційна схема – противірусні та жарознижувальні препарати, антибіотики, іноді антигістамінні засоби, оскільки вони допомагають зменшити спазми при чханні і нежиті.

Читайте також: Народні засоби від 10 поширених захворювань

Ну і, звичайно, імуномодулятори, що сприяють зміцненню імунної системи. Дуже вдалими вважаються противірусні та імуномодулюючі препарати, які за ефективністю можна порівняти з антибіотиками.

Оцініть статтю