Чи можливо відбілити зуби в домашніх умовах? Секрети голлівудської посмішки

Чи можливо відбілити зуби в домашніх умовах? Здоров'я

Люди піклуються про свої зуби, їх здоров’я та гарний вигляд ще з давніх-давен. У роки, коли не була винайдена зубна паста, не було журналів з білосніжними посмішками красунь, люди все ж чистили свої зуби й піклувались про них. Замість зубної пасти використовували мило, або попіл з печі. Варто зазначити, що харчування було іншим: люди їли те, що вирощували, не було продуктів з хімічними складниками та кислотами, які руйнують зубну емаль.

Чому зуби стають з жовтим відтінком, або з сіруватим нальотом?

Все дуже просто. З роками зубна емаль тоншає, відповідно, крізь неї видніється дентин. Також зубна емаль має здатність зафарбовуватись від їжі чи напоїв: кави, червоного вина, псуватись від солодощів, і також від сигарет.

Чи можливо повернути білизну зубів? Методи відбілювання.

Можливо, для цього є кілька способів: професійна чистка у стоматолога та відбілювання в домашніх умовах.

Відбілювати зуби потрібно з обережністю і нечасто, оскільки будь-які методи відбілювання можуть частково руйнувати зубну емаль, призвести до появи мікротріщин і карієсу.

Читайте також: 4 хвороби, які ми ретельно приховуємо від оточуючих

Під відбілюванням по-домашньому, мається на увазі використання різних гелів, зубних паст, а також пластикової капи з гелем всередині, яка одягається перед сном, інших народних засобів.

Стоматологи відбілюють різними способами зубами: хімічними препаратами, лазером, проте також не рекомендують робити ці процедури часто. Краще не вживати багато продуктів, які зафарбовують зубну емаль і підтримувати білизну самостійно.

Рецепти відбілювання зубів в домашніх умовах

Вдома можна чистити зуби спеціальною відбілюючою пастою. Або ж на звичайну пасту посипати трохи соди перед чищенням зубів. Робити такі процедури можна не частіше, ніж раз у тиждень, оскільки зуби з часом можуть стати чутливими.

Другим варіантом відбілювання є всім відомий лимон. Долькою лимона потрібно натерти зуби та через 10 хв прополоскати рота.

Полуниця, смачна і корисна, має чудову властивість відбілювати зуби. Тому в період її урожаю їжте на здоров’я її по кілька разів на день.

Як ми зазначали вище, в давнину люди чистили попелом зуби. Як варіант, можна спробувати цей метод також, і подивитись на результат. У попелі міститься гідроксид калію, який має здатність повертати природну білизну зубів.

Читайте також: Секрети успішної та розкішної леді

Перекис водню, який входить до складу багатьох професійних підбілювачів зубів, люди використовують і вдома. Розводять 1 ч. л. перекису 3% у 200 мл води й полощуть ним зуби. Таке полоскання не є корисним і часто його робити не можна.

Варто пам’ятати, що відбілити можна тільки природні зуби, а не вставлені коронки чи імпланти. До будь-якого методу потрібно підходити з розумом і ретельно зважувати всі за та проти, а ще краще, показати свої зуби стоматологу і запитати у нього поради щодо можливості відбілювання зубів якимось із народних методів.

Білосніжна посмішка, звісно приваблива, але здорові зуби мають бути на першому місці.

Оцініть статтю