Чому слід приймати добавки з колагеном?

добавки з колагеном Здоров'я

Коли настає менопауза, ваш організм зазнає серйозних змін. Це пов’язано з раптовим і різким падінням гормонів, особливо естрогену та прогестерону. Ці статеві гормони грають декілька ролей в нашому організмі, в тому числі досить важливу роль для нашої шкіри. Річ у тім, коли люди досягають менопаузи, вони відчувають 30% відсоткове падіння колагену. Це у порівнянні з постійним зниженням колагену на 1% в рік, яке ми зазвичай спостерігаємо.

Чим пояснюється це падіння, і що ви можете з цим зробити? Що ж, приступимо.

Як менопауза впливає на виробіток колагену

Гормони впливають на клітини нашої шкіри, великі та маленькі. Один з найбільших способів впливу — виробництво колагену.

“Естроген є ключовим для нормального функціонування шкіри, а також кровоносних судин, волосяних фолікулів, сальних залоз і наших пігментних клітин, які називаються меланоцитами. Це пов’язано з виробленням колагену, збільшенням товщини шкіри, збільшенням вироблення гіалуронової кислоти, поліпшенням бар’єрної функції шкіри, підтриманням гідратації шкіри, зниженням активності сальних (масляних) залоз і поліпшеним загоєнням ран. Він також грає роль в модуляції запалення”, розповідала раніше нам про вплив менопаузи на шкіру сертифікований дерматолог Кіра Барр, доктор медицини. “Суть в тому, що зміни тону, текстури та пігментації шкіри проявляються у вигляді тьмяного кольору обличчя, обвисання шкіри, зморшок, потоншання волосся і більш помітних пігментних плям.'”

Читайте також: У чому зв’язок між сном і сексуальним життям?

Ви можете бачити, як значне падіння естрогену може пояснити значне падіння колагену. Мало того, що ваше природне вироблення знижується, але оскільки воно не регулює запалення, запалення може ще більше пошкодити здорові клітини колагену.

Отже, як ви можете це поправити?

Колагенові добавки — відмінний варіант для старту. Добавки колагену містять гідролізовані пептиди колагену, які можуть засвоюватися організмом. Після всмоктування вони потрапляють до фібробластів вашої шкіри або тієї частини клітини, яка насправді виробляє більше колагену та еластину. Пептиди підтримують і стимулюють здоров’я фібробластів. Здорові фібробласти збільшують вироблення природного колагену, що в ідеалі допомагає вашій шкірі компенсувати частину втрат, які відбуваються в цей час.

Колаген+ від Mindbodygreen, отриманий із трав, також містить інші активні речовини, які можуть допомогти полегшити деякі інші проблеми, пов’язані з менопаузою, такі як запалення і тонус. Порошок містить різні антиоксиданти, такі як вітаміни C і E і куркумін, які нейтралізують пошкодження вільними радикалами, керують окислювальним стресом і знімають запалення. Він також містить гіалуронову кислоту, яка може сприяти збільшенню гідратації шкіри (сухість — відомий побічний ефект менопаузи).

Читайте також: Як визначається чоловіче безпліддя?

Висновок

Споживання добавок колагену може допомогти вашому організму виробляти колаген і еластин природним шляхом, а отже, може бути корисним для людей, які переживають менопаузу. Ви також можете подумати про пошук такої добавки, яка має додаткові переваги, наприклад, містить антиоксиданти, що допоможуть зберегти шкіру здоровою з віком.

Оцініть статтю