Чому корисно випивати склянку води зранку перед їжею?

Чому корисно випивати склянку води зранку перед їжею? Здоров'я

Для багатьох людей, які піклуються про своє здоров’я, уже звичкою є зранку випивати склянку води з лимоном  та медом, а не чай чи каву. Так рекомендують починати свій день і лікарі-дієтологи. Чому так? Як вода, випита на голодний шлунок, впливає на наш організм?

По-перше, сповільнюються процеси старіння нашого організму, зокрема еластичнішою зберігається шкіра. Виводяться токсини з організму, що також відображається на нашому  зовнішньому вигляді. Організм стає стійкішим до різних захворювань.

По-друге, вважається, що тепла вода з лимоном розслабляє м’язи, знімає спазми. Можна позбутися та попередити появу головного болю, болю в животі.

По-третє, випита склянка води з долькою лимону перед їжею допомагає позбутися зайвих кілограмів. Тепла вода пришвидшує обмінні процеси в організмі, покращує травлення, а лимонний сік сприяє розщепленню жирів. Також, випивши склянку води перед їжею, ми втамуємо відчуття голоду і з’їмо меншу порцію.

Читайте також: Яким повинен бути здоровий сніданок?

По-четверте, вода покращує моторику кишківника, допомагає боротися із закрепами. Особливо актуальною ця проблема є під час вагітності та в період грудного вигодовування.

По-п’яте, вода з медом зранку бадьорить наш організм після сну. А в осінньо-зимовий період простудних захворювань додавайте у теплу воду ще й імбир. Імбир та лимон містять багато антиоксидантів, а також вітаміни С, калій, пектин, магній, біофлавоноїди, що зміцнює нашу імунну систему. Так з самого ранку можна поповнити організм корисними речовинами.

Як правильно пити воду зранку?

  • Важливо врахувати, що воду потрібно пити не холодну, а приблизно 35-40 градусів, оскільки гаряча і холодна – подразнюють шлунок. Вода має бути звичайною питною, і негазованою.
  • Не потрібно відразу після випитої склянки води їсти. Почекайте, нехай пройде як мінімум 30 хв. Найкраще встати зранку і випити воду. Потім зайнятись зарядкою, помитися і тоді снідати.

Читайте також: Як позбутися сильної пітливості?

  • Пити воду невеликими ковтками.

Лікарі стверджують, що вживання води натощак є хорошою профілактикою появи цукрового діабету, гастриту, високого тиску, проблем з нирками.

Проте, якщо у людини є певні захворювання внутрішніх органів, то потрібно проконсультуватися з лікарем, чи не має протипоказань у вживанні води з лимоном перед їжею зранку.

Оцініть статтю