Борова матка від безпліддя

Борова матка від безпліддя Здоров'я

Безпліддя – цей медичний термін сімейні пари вислуховують, як вирок. У гінекології немає страшнішого діагнозу для молодого, що дихає, здавалося б здоров’ям, подружжя. І, з усім тим, статистика в цій галузі гінекології невтішна. Ми живемо в час урбанізації й повної дисгармонії з природою, що часто призводить до вкрай негативних наслідків. Наше життя наповнене стресами, тривогами про завтрашній день, а прогулянки по ранковій росі залишилися в далекому минулому, і здаються нам безглуздим архаїзмом. Але світ влаштований таким загадковим чином, що надає нам шанс все виправити.

Як борова матка допомагає в боротьбі з безпліддям

Про багато щедрих дарів природи людина навіть не здогадується, навіть не уявляє собі можливим використовувати їх у повсякденному житті. У Сибірі й на Алтаї досі жива легенда, яка розповідає про те, що коли Бог створював людину, він вдихнув життя і в рослини, які наділялися рисами людини. Одним з таких одухотворених рослин є борова матка. Її по праву можна назвати Євою рослинного світу. Ця травичка має істинно жіночу природу. Вона застосовується у фітотерапії при лікуванні важких гінекологічних запальних патологій, таких, як фіброма, маткові кровотечі, токсикози, порушення менструального циклу, спайкові процеси, міома матки, непрохідність і запалення маткових труб, безпліддя. Борова матка з успіхом використовується і при урологічних проблемах. І це далеко не повний перелік захворювань, при якому «працює» ця рослина.

Читайте також: Чим ми ризикуємо, зловживаючи алкоголем?

Що таке борова матка?

Борова матка належить до сімейства багаторічних рослин. Її стебла схилилися в поважному поклоні матінки-землі. Від цих гілок відходять низькі однорічні гілки. Листя округло-клиновидні з коротко загостреною верхівкою, ніжки – тонкі. Квітки зеленуваті. Період цвітіння – липень. У цієї граціозної рослини містяться необхідні організму людини дубильні речовини, флавоноїди, смоли, кумарини, гіркі речовини, різноманітні кислоти (в основному винну і лимонну).

Народна медицина давно говорить про те, що рослини вбирають в себе енергетику того місця, де вони народилися. Ареал проживання борової матки, в основному, – високогір’я Алтаю. Це місце володіє особливою енергетикою. Воно насичене спокоєм і умиротворенням. Відстань від мегаполісів дозволяє їй зберегти екологічну безпеку при застосуванні. Але тут важливо пам’ятати про те, що будь-яке самолікування, особливо травами, так само може бути небезпечне для організму, як і лікування традиційними алопатичними методами. Баланс повинен бути присутнім у всьому – і в дозуваннях, і в тривалості лікування. А дотримати цей баланс можливо тільки при грамотному призначенні, яке може зробити тільки лікар-фітотерапевт.

Читайте також: Надлишок цукру в мозку може сприяти розвитку хвороби Альцгеймера

Рецепти лікування безпліддя за допомогою борової матки

Фітотерапії відомо безліч рецептів застосування борової матки. Але найбільш поширені – це водний та спиртовий настій.

Водний настій:

30 грамів трави, 0.4 літра гарячої води.

Помістити в емальований посуд, закрити кришкою і нагрівати на водяній бані близько 15 – 20 хвилин, остудити при кімнатній температурі та процідити через ситечко. Залишки трави віджати. Отриману рідину необхідно довести до 0.4 літра, долити охолодженої кип’яченої води. Настій зберігаємо в сухому темному місці.

Спиртовий настій:

60 грамів трави, 0,5 літра 40% спирту.

Залити й настоювати 3 тижні в темному місці при кімнатній температурі. Дозування приймання таких настоїв повинен визначити тільки лікар!

Оцініть статтю