6 продуктів, що викликають появу зморшок

6 продуктів, що викликають появу зморшок Здоров'я

Вже давно доведено, що ультрафіолет найбільше сприяє появі зморшок. Тому багато б’юті-експертів радять ховатися від сонячних променів або хоча б користуватися кремами з високим SPF захистом. Однак сонце є далеко не єдиним винуватцем раннього старіння шкіри.

Як продовжити молодість, відмовившись від певної їжі?

Останні дослідження вчених довели, що деякі продукти харчування суттєво впливають на нашу красу, надаючи обличчю здоровий рум’янець. Наприклад, перець сприяє доброму кровообігу, вишня зменшує запальні процеси в організмі, а яблучний оцет нормалізує pH шкіри.

Однак інші продукти, такі як алкоголь, можуть змусити нас виглядати набагато гірше. Алкогольні напої викликають гормональний дисбаланс і порушують роботу печінки, що суттєво впливає на кровотік, який, крім іншого, є відповідальним і за стан шкіри. Ви коли-небудь бачили, щоб хтось добре виглядав з похмілля?

Читайте також: Вітамінна недостатність – весняний гіповітаміноз

Крім цього, існує їжа, яку без перебільшення можна назвати каталізатором появи зморшок. Тому, якщо ви хочете максимально продовжити свою молодість, намагайтеся уникати вживання цих 6 продуктів.

Кава

Кава

Так, на жаль це правда. Кофеїн підсилює вироблення гормону стресу кортизолу, а той, у свою чергу, уповільнює вироблення колагену. Колаген – це компонент, який робить нашу шкіру здоровою і пружною, як щічки немовляти. Коли в організмі існує надлишок кортизолу, шкіра втрачає здатність до самовідновлення, що і призводить до появи зморшок.

Смажені страви

Смажені страви

Під час готування будь-яких смажених страв використовуюється олія або жир, розігріті до високих температур, в процесі чого вивільняються вільні радикали – молекули кисню, які крадуть електрони зі здорових молекул організму, тим самим викликаючи пошкодження клітин. У підсумку, ці клітинні пошкодження перетворюються на зморшки та вікові пігментні плями. Тому, якщо хочете продовжити молодість, намагайтеся дотримуватися здорового харчування.

Клейковина

хліб

Якщо у вас непереносимість клейковини (а ви можете про це навіть не здогадуватися), ваша травна система не працює на всі 100% і, відповідно, організм недоотримує необхідну норму вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, здатних боротися з вільними радикалами, які є однією з причин в’ялості шкіри.

Переварені продукти

варена картопля

Переварені продукти втрачають свою поживну цінність і сприяють гліколізації їжі. Гліколіз негативно впливає на пружність та еластичність шкіри, що змушує її старіти завчасно.

Солодкі газовані напої

Солодкі газовані напої

Солодкі газовані напої є не тільки висококалорійними, що вже шкідливо для здоров’я. У них також міститься багато фосфатів. А високий рівень фосфатів в організмі сприяє ранньому старінню, витонченню шкіри та втраті кісткової маси.

Цукор

цукерки

Цукор – це найголовніший продукт, який вас старить, викликаючи зморшки, пігментні плями, блідість і целюліт. Він просто токсичний для вашої краси. Хочете бути красунею? Тоді обмежте споживання солодкого, а краще відмовтеся від нього взагалі та вживайте тільки здорову їжу, наприклад, продукти для покращення пам’яті і роботи мозку.

Оцініть статтю