Як відбілити зуби за допомогою натуральних інгредієнтів?

Як відбілити зуби за допомогою натуральних інгредієнтів? Здоров'я

Останнім часом реклама засобів і процедур для відбілювання зубів переслідує нас повсюдно. Однак більшість методів відбілювання є досить болючими, а відбілюючі препарати – дорогими. До того ж і ті й інші часто руйнують зубну емаль. Хочете відбілити зуби, заощадивши і уникнувши побічних ефектів?

Як самостійно відбілити зуби?

Звичайно, самий надійний і ефективний спосіб відбілити зуби – звернутися до фахівців. Але сьогодні ми розповімо, які існують природні альтернативи відбілювання зубів, що включають в себе продукти харчування і предмети побуту. Ось, як відбілити зуби за допомогою натуральних інгредієнтів.

Фрукти і овочі

Частіше їжте хрусткі фрукти і овочі. Яблука, груші, морква і селера завдяки своїй абразивної структурі видаляють плями і жовтизну на зубах, роблячи емаль білосніжною. Крім того, яблука запобігають знебарвленню емалі.

Жувальна гумка

Жувальна гумка без цукру з ксилітом добре видаляє зубний наліт і стимулює вироблення слини, яка природним чином очищає не тільки зуби, але і всю ротову порожнину.

Твердий сир

Візьміть за правило закінчувати трапезу шматочком твердого сиру. Вченими було доведено, що за рахунок кальцію, фосфору і молока, сир запобігає руйнуванню зубів і сприяє ремінералізації зубної емалі.

Зубна нитка

Користуйтеся зубною ниткою хоча б один раз на день, щоб зберегти ясна здоровими і не допустити появи темних плям між зубами, які навіть ідеально білу емаль роблять тьмяною.

Сода

Фахівці Американської Стоматологічної Асоціації стверджують, що сода є занадто абразивним матеріалом для відбілювання зубів. Проте, в поєднанні з водою або перекисом водню вона дійсно добре відбілює зуби. Змішайте щіпку соди з водою або декількома краплями перекису водню до стану пасти, нанесіть на щітку і цим складом легкими круговими рухами чистіть зуби два рази на тиждень ( але не частіше). А як тільки помітите поліпшення, скоротіть використання соди до одного разу на тиждень. Також існує теорія, що сода в поєднанні з лимонним соком здатна ефективно вибілювати зуби, хоча деякі критики кажуть, що від цього методу більше шкоди, ніж користі.

Полуниця

Полуниця, що містить яблучну кислоту, теж допомагає відбілити зубну емаль. Подрібніть стиглу полуницю до стану пасти, змішайте її з чайною ложкою харчової соди, нанесіть суміш на зубну щітку і ретельно, але без особливого фанатизму почистіть зуби. Робіть таку відбілюючу процедуру два рази на тиждень і не забувайте добре полоскати рот після застосування будь-якого з перерахованих вище способів.

Оцініть статтю