Як відбілити зуби за допомогою натуральних інгредієнтів?

Як відбілити зуби за допомогою натуральних інгредієнтів? Здоров'я

Останнім часом реклама засобів і процедур для відбілювання зубів переслідує нас повсюдно. Однак більшість методів відбілювання є досить болючими, а відбілюючі препарати – дорогими. До того ж і ті й інші часто руйнують зубну емаль. Хочете відбілити зуби, заощадивши й уникнувши побічних ефектів?

Як самостійно відбілити зуби?

Звичайно, самий надійний і ефективний спосіб відбілити зуби – звернутися до фахівців. Але сьогодні ми розповімо, які існують природні альтернативи відбілювання зубів, що включають в себе харчові продукти й предмети побуту. Ось, як відбілити зуби за допомогою натуральних інгредієнтів.

Читайте також: Лікувальні властивості жимолості та їх застосування в народній медицині

Фрукти та овочі

Частіше їжте хрусткі фрукти та овочі. Яблука, груші, морква і селера завдяки своїй абразивній структурі видаляють плями й жовтизну на зубах, роблячи емаль білосніжною. Крім того, яблука запобігають знебарвленню емалі.

Жувальна гумка

Жувальна гумка без цукру з ксилітом добре видаляє зубний наліт і стимулює вироблення слини, яка природним чином очищає не тільки зуби, але і всю ротову порожнину.

Твердий сир

Візьміть за правило закінчувати трапезу шматочком твердого сиру. Вченими було доведено, що коштом кальцію, фосфору і молока, сир запобігає руйнуванню зубів і сприяє ремінералізації зубної емалі.

Зубна нитка

Користуйтеся зубною ниткою хоча б один раз на день, щоб зберегти ясна здоровими й не допустити появи темних плям між зубами, які навіть ідеально білу емаль роблять тьмяною.

Сода

Фахівці Американської Стоматологічної Асоціації стверджують, що сода є занадто абразивним матеріалом для відбілювання зубів. Проте, в поєднанні з водою або перекисом водню вона дійсно добре відбілює зуби. Змішайте щіпку соди з водою або декількома краплями перекису водню до стану пасти, нанесіть на щітку і цим складом легкими круговими рухами чистіть зуби два рази на тиждень (але не частіше). А як тільки помітите поліпшення, скоротіть використання соди до одного разу на тиждень. Також існує теорія, що сода в поєднанні з лимонним соком здатна ефективно вибілювати зуби, хоча деякі критики кажуть, що від цього методу більше шкоди, ніж користі.

Читайте також: Як боротися із зубним каменем народними методами

Полуниця

Полуниця, що містить яблучну кислоту, теж допомагає відбілити зубну емаль. Подрібніть стиглу полуницю до стану пасти, змішайте її з чайною ложкою харчової соди, нанесіть суміш на зубну щітку і ретельно, але без особливого фанатизму почистіть зуби. Робіть таку відбілюючу процедуру два рази на тиждень і не забувайте добре полоскати рот після застосування будь-якого з перерахованих вище способів.

Оцініть статтю