Як укріпити імунітет у сезон простуди?

Як укріпити імунітет у сезон простуди? Здоров'я

Разом з холодними порами року до нас також приходять простуда та грип. Захистити свій організм в цей час можна не тільки шляхом вакцинації, а просто внаслідок догляду за своїм здоров’ям, правильно підібравши свій буденний раціон, котрий зміцнить ваш імунітет.

Вам всього лиш потрібно правильно підібрати харчові продукти й відказатись від шкідливих звичок. Останні своєю чергою заподіюють шкоду вашому здоров’ю. Тому краще їх виключити зі свого життя назавжди. Ці кроки допоможуть зміцнити імунну систему та з легкістю протистояти збудникам різного роду хворобам.

Читайте також: Чому корисно посміхатися?

Відомо, що надлишки жиру в харчуванні понижує активність імунної системи. А цукор заважає лейкоцитам в крові протидіяти вірусам і бактеріям. Старайтесь створювати такий раціон, щоб ці речовини не були в надлишку, тобто не зловживайте ними.

До вашої уваги найбільш рекомендовані складові вашого харчування, для того, щоб імунітет потужно міг протидіяти захворюванням, а саме: йогурти, овес, ячмінь, вода, чай, курячий бульйон, гарбуз, гриби, риба та різні морепродукти, яловичина та інші продукти, що містять цинк.

Щоб запобігти захворюванням в зимовий час необхідно в першу чергу кинути курити. Відпочивайте достатню кількість часу, так щоб ви не відчували втоми й були повністю відновленими. Уникайте стресових ситуацій, стрес негативно впливає на ваше здоров’я. Обов’язково займайтесь фізичними вправами на ваш смак. І останнє – ні в якому разі не ізольовуйте себе від інших, це призведе тільки до погіршення здоров’я.

Оцініть статтю