Як схуднути, поліпшити стан шкіри і позбутися цукрової залежності за допомогою води?

Як схуднути, поліпшити стан шкіри за допомогою води? Здоров'я

Коли мова заходить про першочергові потреби для виживання людського організму, на думку відразу приходять кисень і вода. Але, попри це, багато хто з нас не отримує достатньої кількості Н2О протягом усього життя і навіть не здогадується про це. Чому ж правильна гідратація так важлива?

«Пийте більше води!» – ймовірно, це найстаріша, проста і найпоширеніша порада, що зустрічається в різних книгах і статтях про здоров’я. Ми настільки часто її чуємо, що вже пропускаємо повз вуха. Щоб гарно виглядати й відчувати себе так само, потрібно пити більше води, вживати менше шкідливих продуктів і дотримуватися правильного режиму сну… нічого нового, чи не так? Але, може, нам дійсно слід приділяти воді особливу увагу?

Зробивши всього одну незначну зміну у своєму раціоні, можна домогтися серйозного поліпшення здоров’я!

Останні дослідження вчених, опубліковані в американському журналі «Здорове харчування і Дієтологія» довели, що люди, з вродженим вадам серця і низьким рівнем кров’яного тиску, які страждають від жахливих болів у грудях, нудоти й запаморочення, починали відчувати себе набагато краще, коли пили більше води. Саме вода допомагала пацієнтам підняти кров’яний тиск без ліків і позбавляла від раптових втрат свідомості. Крім того, їх стан шкіри поліпшувався в рази, при цьому істотно знижувалася тяга до солодкого. І це далеко не всі позитивні ефекти від збільшення Н2О в організмі…

Читайте також: У чому зв’язок між сном і сексуальним життям?

Вчені також виявили, що випиваючи від 1 до 3 додаткових склянок чистої води на день, можна отримати наступні бонуси для свого здоров’я:

  • Зменшити щоденне споживання цукру на 6-19 грамів.
  • Зменшити щоденне споживання холестерину на 22 грами.
  • Зменшити щоденне споживання солі на 79-236 грамів.
  • Зменшити щоденне споживання їжі на 69-206 калорій.

Фахівці стверджують, що ці показники були абсолютно вірними для всіх людей, незалежно від освіти, доходу, статі, раси та маси тіла.

Погодьтеся, це дійсно дуже добра новина. Адже, як виявилося, лише кілька додаткових склянок простої питної води на день здатні допомогти нам швидко схуднути, знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань, діабету, ожиріння, шкірних проблем, метаболічного синдрому, раку і безлічі інших хвороб. Так вип’ємо ж за це трохи водички прямо зараз!

Оцініть статтю