Як швидко зняти зубний біль удома і на роботі?

як зняти зубний біль Здоров'я

Зубний біль переживав, напевно, кожен. Це – сигнал про те, що зуби треба лікувати. Хоча і не завжди виникнення болю пов’язано з проблемами зубів і ясен. Зубний біль (це – один з видів невралгічною болю), який може з’явитися навіть в результаті ваших особистих переживань. Зняти зубний біль можна вдома або на роботі і досить швидко. Терпіти зубний біль, який раптом з’явився в розпал робочого дня або пізно ввечері не треба. Тим більше, якщо це – біль після видалення зуба, або він став результатом перенесеного стресу.

Позбутися зубного болю, зазвичай, не дуже важко. Але, якщо є підозра, що біль пов’язаний з проблемами зубів, важливо не забути відвідати стоматолога.

Найшвидшим способом позбавлення від зубного болю є використання ефективного знеболюючого засобу, наприклад, такого як Кетанов. Але сьогодні ми пропонуємо дізнатися про три способи, якими ви практично гарантовано зможете швидко зняти навіть сильний зубний біль удома або на роботі без медикаментів.

Тепло

Цей спосіб найбільш зручний, якщо необхідно позбутися зубного болю, що з’явився в результаті стресу, як наслідок застуди, або від болю після видалення зуба.

Читайте також: Продукти, які корисні для очей

Прогрівання хворого місця зніме спазми, поліпшить кровообіг, прискорить відтік шлаків. Але застосувати для цього реальну грілку можливо далеко не завжди, тому її слід уявити. Грілка у вашій уяві перемкне думки на більш приємний сюжет, заспокоїть нерви і біль піде.

Уявіть гарячу грілку, яку ви доклали до щоки. Яскравий уявний образ тепла викличе реальне потепління шкіри. Потім уявіть, як гарячий потік проникає через щоку до хворого місця в яснах. Відчуйте, як прогрівається хворий зуб (або місце його видалення). Сконцентруйте тепло в проблемній зоні та утримуйте його 1-2 хвилини, поки біль остаточно не піде.

Видих

Щоб швидко і надійно в будь-якому місці зняти зубний біль, в якості знеболювального можна використовувати тепло свого видиху. Цей спосіб дозволить зняти зубний біль навіть в кабінеті стоматолога.

Уявіть, що ви видихаєте повітря через ясна в область болю. Вдихайте повітря через ніс, а потім уявляйте, що на видиху повітря з верху носа спускається під шкіру обличчя до потрібного місця на яснах. Намагайтеся відчути цей рух тепла. Видих повинен бути повільним, спокійним, огортаючим хворе місце своїм теплом.

Рух

Позбутися зубного болю незалежно від розташування хворого зуба можна за допомогою руху нижньої щелепи. Плавний рух покращує кровообіг, знеболює і створює умови для ефективної відновної роботи організму. Це – найпростіший і досить ефективний спосіб зняти зубний біль удома.

Читайте також: Здача аналізів на дому – комфорт і економія часу

Злегка відкрийте рот, губи можуть залишитися зімкнутими, і не поспішаючи, за час одного видиху, як можна більш плавно посуньте нижню щелепу вправо. На вдиху також повільно і плавно повертайте нижню щелепу назад, щоб, не зупиняючись посередині, на наступному видиху продовжити її рух наліво. Продовжуйте рух щелепи справа наліво і назад протягом 2-3 хвилин, і зубний біль почне стихати, а потім розчиниться і зникне зовсім. Розгойдуйте щелепу максимально повільно, намагаючись уникнути ривків.

Амплітуда цього руху великого значення не має і може бути настільки мала, що рух щелепи буде практично непомітним. Слідкуйте тільки за плавністю рухів. Усунення зубного болю в даному випадку пов’язане з поліпшенням стану крилоподібних жувальних м’язів. Такий спосіб може використовуватися як засіб профілактики зубного болю, а також вивихів нижньої щелепи.

Оцініть статтю