Топ корисних фруктів, які спалюють калорії

Топ корисних фруктів, які спалюють калорії Здоров'я

Фрукти – основне джерело вітамінів, необхідних для здорового функціонування організму. Розробляють фруктові дієти, розвантажувальні дні на основі фруктів. Окрім своїх поживних властивостей, фрукти мають властивість спалювати калорії!

І так, розберемо основні з них детальніше:

Відомий грейпфрут. Він займає найвищу сходинку серед фруктів, які вживають на дієті. Один грейпфрут містить тільки 35 калорій, після нього пропадає відчуття голоду і містить мікроелементи, які спалюють жири. Грейпфрут здатний збалансовувати рівень інсуліну в крові, а також очищає жовчовивідні шляхи.

Грейпфрут

Недалеко від грейпфрута втекли того ж роду цитрусові: мандарини, апельсини. Ці фрукти містять багато вітаміну С, який допомагає організмові боротися з вірусами, містять мало калорій, їх можна їсти багато. Головне, щоб не було алергії на цитрусові.

Ананаси також підходять для фруктових дієт і для поповнення вітамінами організму. Також у ньому є особливий фермент бромелайн, який здатний розщеплювати жири та білки, пришвидшує обмін речовин. Проте їсти його потрібно після їжі, оскільки кислоти, які містяться в ананасі, здатні негативно впливати на слизову оболонку шлунка.

Читайте також: 6 продуктів, що викликають появу зморшок

Ківі, так як і цитрусові, містить багато вітаміну С. Вистачає раз на день з’їсти одне ківі – і Ви отримаєте денну норму вітаміну С. Крім того, ківі низькокалорійне – всього 47 калорій.

Яблука і груші здатні втамувати відчуття голоду, їх найкраще вживати в проміжках між їжею. Їсти їх потрібно зі шкіркою, саме в ній знаходиться багато вітамінів. Яблука і груші звичайно, що не спалюють жири, так як грейпфрут, ананас і ківі, проте сприяють швидкому вивільненню їжі з кишечника.кавун

Кавун – хоч відноситься до ягід, але також займає почесне місце у дієтах. Він покращує обмін речовин, містить корисні мікроелементи, вітаміни групи В, фолієву кислоту. Кавун на 90 % складається із води, виводить холестерин з організму, калорійність його низька – всього 25 кКал/100 г. Інколи дієтологи радять з’їдати біля 2 кг кавуна вдень.

Звісно, що самі по собі фрукти не спалять багато жирів і не приведуть до значного схуднення. Потрібно притримуватись певного режиму в їжі, їсти побільше крім фруктів овочів, і результат не заставить себе чекати.

Оцініть статтю