6 міфів про калорії та схуднення

6 міфів про калорії та схуднення Схуднення

Роблячи спроби схуднути й привести фігуру до ладу, багато жінок обмежують себе у вживанні деяких продуктів, знаходячи їм заміну. Але не завжди це призводить до бажаного результату. У цій статті буде розвінчано 6 міфів про калорії та схуднення, які допоможуть більш комфортно досягти кінцевого результату.

Міф №1: салат — еліксир стрункості

Можна сказати, що дійсно, в листі салату гранично низький вміст калорій. Але підступ полягає в простому — ніхто не їсть у чистому вигляді його. Його вживають, перемішуючи різними соусами для салатиків. А більшість із них містить досить багато жирів. В 1 ст. ложці приблизно 80 кал. За “грубих” підрахунків (підрахунок калорій під час схуднення є обов’язковим пунктом під час складання правильного і здорового меню на кожен день) порція такого салату може перевищити 600 калорій.

Міф №2: ворог фігури — борошняне (випічка та інші страви) і солодке (десерти, торти або тістечка)

Під час численних випробувань вченими дієтологами було встановлено, що якщо у виробах мало жирів, то щонайменше людина не зможе погладшати. При цьому не враховувалася кількість споживаних борошняних і солодких страв.

Міф №3: хлібу — ні, а сухарям — так

Це величезна помилка! У сухарях більше калорій і жиру, ніж у свіжому хлібі. П’ятдесят грамів сухарів дають приблизно 200 ккал, а білий хліб у такій самій кількості — сто двадцять п’ять ккал.

Міф №4: потрібно пити зелений чай, щоб схуднути

Ще одна хибна думка. Хоча зелений чай містить багато поліфенолів. Це речовини, що нейтралізують небезпечний для артерій (та й для організму загалом) холестерин.

Читайте також: Макробіотична дієта

Міф №5: пісна олія — ворог зайвої калорії

Насправді всі рослинні олії, які в народі мають назву “пісні”, містять близько дев’яносто восьми відсотків жиру. Це дуже жирний продукт, але він не впливає на розвиток атеросклерозу.

Міф №6: хочеш схуднути — їж рибу

Для порівняння з м’ясними продуктами, наприклад із шинкою, у рибі не менше калорій, ніж у наведеному м’ясному виробі. Наприклад, у ста грамах скумбрії міститься дванадцять грамів жиру, а в ста грамах яловичини — лише три грами.

Оцініть статтю