Як прибрати жир на животі?

Як прибрати жир на животі? Схуднення

Як прибрати жир на животі? Як розв’язувати цю проблему під час схуднення? У статті ви знайдете банальні, але ефективні поради, що позбавлять вас навали жиру, який оселився на животі.

Чому виникає жир у ділянці живота?

 1. Неякісне харчування. Вживайте дієтичні продукти, актуальні при схудненні: свіжі фрукти, гречку, насіння, горіхи, рибу, зелений чай без цукру, кефір, кисле молоко.
 2. Рух спалює жир: займайтеся спортом, не дозволяйте жиру виникнути на животі та інших вразливих місцях.
 3. Під час менопаузи знижується метаболізм. Збільшення жиру в цей період — це природне явище.
 4. Стрес по-різному позначається на організмі: може виникнути як анорексія, так і зайва вага. Відомо, що жінки налягають на солодке в стресові моменти. У період стресу вирують два гормони: адреналін і кортизол. Рівень кортизолу підвищується — це і призводить до формування жирових відкладень на животі.
 5. Алкоголь згубно впливає на органи людини, з’являється пивний живіт. Річ у тім, що пиво містить калорії, кількість яких потрібно скорочувати під час дієти. Печінка зайнята метаболізмом пива, вона меншою мірою розщеплює жири — це призводить до згустків жирів, що утворюються в ділянці талії.
 6. Схильність до ожиріння. З правильним підходом можна за короткий проміжок часу скинути зайві кілограми, навіть за генетичних проблем.

Читайте також: Макробіотична дієта

Факти та помилки

 1. Жир обволікає як живіт, так і інші ділянки тіла. Жир розподіляється нерівномірно: десь жиру більше, десь менше.
 2. Голодувати нині модно, але що відбувається після голодування? Жінка скидає пару кілограмів, а потім їх знову набирає. Голодування — це короткостроковий і неефективний спосіб для боротьби з жиром.
 3. Зайва кількість трансжирів і простих вуглеводів в організмі — це прямий шлях до ожиріння. Ці речовини містяться в солодощах: у тортах, рафінованому цукрі, солодких булочках, цукерках.
 4. Немає спеціальних вправ для схуднення, тільки за допомогою комплексного підходу можна скинути зайву вагу і прибрати жир з живота. Такі вправи, як скручування і присідання, зміцнюють м’язи живота і надають тілу атлетичних форм. Ці вправи актуальні під час схуднення, але не настільки, що виконуючи тільки їх можна назавжди забути про жир.
 5. Дівчата обгортають плівкою живіт, потіють і запитують “чому я не худну?”. Дорогі пані, піт — це не жир. Жир не піде, навіть якщо цілими днями носити плівку. Такий підхід шкідливий для організму = навантажується серце, ускладнюється обмін речовин.

Читайте також: Основні принципи безпечного схуднення

Як прибрати жир із живота? 5 рекомендацій для схуднення

 • Жир любить ледачих дам, вони не займаються спортом, віддають перевагу телевізору, солодкому й алкоголю. Жінці потрібні навантаження, щодня виконуйте силові вправи й рухи, спрямовані на динаміку: плавання, біг, гімнастика, велоспорт.
 • Споживайте менше калорій. В інтернеті є безліч “калькуляторів калорій”: достатньо ввести свою вагу, зріст і вік, щоб дізнатися допустимий поріг калорій для організму.
 • Харчуйтеся корисною їжею, що містить необхідну кількість жирів, білків, вуглеводів і клітковини. Згідно з дослідженнями, дівчата набагато швидше й ефективніше худнуть, якщо вживають клітковину.
 • Їжте часто, але невеликими порціями: так, ви отримаєте постійний приплив енергії, який зможете рівномірно розтратити за 24 години.
 • Висипайтеся! Кількість годин, призначених для сну, впливає на важливі ділянки в організмі, зокрема й на самопочуття, травлення. Якщо мало спите, то у вас підвищується рівень кортизолу в організмі. Кортизол — це гормон стресу, що призводить до ожиріння і зниження м’язової маси.
Оцініть статтю