Голод і голодування для схуднення

Голодування для схуднення Схуднення

Голодування для того, щоб схуднути — це окрема тема для розмови. Багато людей, вдаючись до голодування, сприймають його як єдиний правильний і ефективний спосіб схуднути, коли в цьому не допомагають дієти, або вже не допомагають, ми вважаємо, що голодування — це насамперед очищення й оновлення стану вашого організму.

Спробуємо розглянути чим голодування відрізняється від популярних дієт для схуднення?

  • Порівняно з дієтами під час голодування процес втрати зайвої ваги проходить помітно швидше.
  • Голодування допомагає оновити організм, оновити зовнішній вигляд шкіри, але при різкому скиданні ваги виникає проблема обвислої шкіри.
  • Почуття голоду зникає через кілька днів сидіння на голодуванні.
  • Багато хвороб можна подолати за допомогою голодування.

Пропонуємо розглянути напрямок — голодування для схуднення, тому що воно дуже часто використовується серед охочих скинути вагу. Процес такого схуднення можна розділити на кілька напрямків, таких як каскадне голодування, розвантажувальні дні, тривале голодування.

Варто звернути увагу на той факт, що більше ви голодуєте, то довше і правильніше потрібно входити в голод і виходити з нього. Вихід із голодування допоможе закріпити отримані результати та допоможе досягти поставленої мети. Розглянемо, якими мають бути вхід і вихід із голоду.

Вхід у голодування

За один-два тижні до початку тривалого голодування вам необхідно змінити свій звичайний харчовий режим і вживати більше їжі рослинного походження в сирому вигляді, це допоможе організму поповнити запаси необхідних речовин. Також за цей час варто морально налаштувати себе на майбутній голод. По закінченню цього терміну основним є витримати перші дні голодування, оскільки саме відчуття голоду ще є. Це дуже важко, але після закінчення цих кількох днів ви почуватиметеся набагато краще. Існує думка, що швидше очистити організм і позбавити відчуття голоду допоможуть клізми. Єдине, від чого не варто відмовлятися під час голодування, — від води, вона в цьому разі допомагає розщепити жири, які накопичилися в організмі.

Вихід із голодування

Вихід із голоду є дуже важливим, він допомагає закріпити отримані результати під час голодування та встановлює організм на те, яким він буде далі. Неправильний вихід може звести нанівець усі ваші досягнення в голодуванні. Існують різні варіанти виходу з голоду, багато хто з тих, хто голодує, віддає перевагу виходу на натуральних соках.

Найважливіше правило виходу з голодування — це те, що кількість споживаної вами їжі необхідно поступово збільшувати, так само варто виключити сіль і білки зі свого раціону. Якщо ви теж вирішили виходити з голоду на соках, то запам’ятайте, що в перший день вашого виходу потрібно вживати малу кількість розбавлених водою свіжовичавлених соків з овочів (1:1), вживати соки потрібно кожні 2 години, при цьому поступово нарощувати концентрацію соку. Що довше тривало ваше голодування, то довше потрібно пити соки та тільки через деякий час у свій раціон можна буде включати легкі овочеві юшки, супи, салати й фрукти. Після раціон можна буде розбавити кефіром і кашами. Білки довго не варто вживати, але вводити їх у раціон необхідно почати у вигляді бобових, насіння та інших білків рослинного походження, а м’ясо намагайтеся довше не включати у своє харчування.

Читайте також: Як схуднути за допомогою соди

Наприклад, якщо ваше голодування тривало два тижні, то вихід із голоду на таких продуктах, як соки, молоко і рослинна їжа, має тривати протягом приблизно 14 днів. Відновлювальні процеси у вашому організмі відбудуться приблизно ще через 1-3 місяці, у цей період необхідно подбати про свій організм і забезпечити його правильною і здоровою їжею.

Каскадне голодування — цей спосіб голодування відбувається за такою схемою: спочатку ви чергуєте голодний день із неголодним днем через день, потім 2 дні голоду, 2 дні перерви, далі 3 на 3 дні, і так до того, доки ваш організм витерпить голодування. Таке голодування ефективне як для скидання зайвих кілограмів, так і для оздоровлення організму.

Розглянемо статистику скидання ваги за різних способів голодування:

  • Розвантажувальні дні — втрата ваги становить 1-2 кг на день;
  • Голодування до кризи — допоможе попрощатися з 7-10 кг;
  • Середньострокове голодування, тривалістю в 14 днів – 10-15 кг;
  • Тривале голодування позбавить 15-20 кг зайвої ваги;

Каскадне голодування допоможе вам скинути кілограми залежно від того, скільки циклів дієти ви протрималися.

Але не забувайте про те, що після того, як ви вийдете з дієти, ваш організм відновиться трішечки поповнивши свої запаси у вазі, адже м’язова маса зросте після того, як ви почистили й оновили м’язові тканини та внутрішні органи за допомогою голоду. Правильне дотримання дієти на виході з голоду допоможе вам не збільшувати жирову тканину і добре зафіксувати вагу.

У висновку скажемо, що голод і голодування для схуднення є непростим випробуванням для вашого організму. Якщо ви зважилися спробувати один зі способів на своєму організмі, бажаємо вам протриматися до кінця і не зірватися, а отриманий результат вас не розчарує, ви будете в хорошому самопочутті й відчуватимете легкість у тілі — а це найважливіше.

Оцініть статтю