Як схуднути за допомогою соди

Як схуднути за допомогою соди Схуднення

Напевно, немає такої господині, в кухонній шафці якої не знайшлося б соди. Використовувана в кулінарії сода, виявляється, може сприяти схудненню! Чому б не скористатися цим доступним кожному засобом, і не позбутися кількох зайвих кілограмів? Звичайно ж, їсти соду не доведеться, ви, напевно, знаєте її не дуже приємний смак, а ось додати її у воду для прийняття ванни — чому б і ні?

За допомогою соди можна схуднути — цей факт доведено. Розглянемо, як схуднути за допомогою соди, а саме — як використовувати соду для ванн. Тих, хто розраховує, прийнявши одну содову ванну, позбутися одразу кількох ненависних кілограмів, попереджаємо — домогтися відчутного ефекту ви зможете лише в тому разі, якщо зробите таку процедуру регулярною, і проведете не менше 10 сеансів, а крім цього, діятимете комплексно, переглянувши свій щоденний раціон та додавши до свого режиму дня активні прогулянки, заняття в спортзалі.

Содові ванни для схуднення

Перевагою застосування содових ванн є те, що вони не тільки сприяють позбавленню від зайвої ваги, а й також сприяють розслабленню організму людини та допомагають позбутися негативних емоцій і втоми, які могли накопичитися протягом дня. Крім того, содовий розчин, у складі доданий під час прийняття ванни, активізує лімфатичну систему, і вона швидше очищається.

Читайте також: Розвантажувальні дні для схуднення

Також, важливим плюсом застосування содових ванн, як довели вчені, є і здатність чинити відновлювальний вплив на організм;

Протипоказання

Усім людям, які вирішили позбутися наявної у них зайвої ваги за допомогою содових ванн, слід утриматися від застосування цього способу в тому разі, якщо у них є проблеми зі здоров’ям. Особливо це стосується тих, хто страждає на таке захворювання, як цукровий діабет, а також онкологічні захворювання. У будь-якому разі, перш ніж почати приймати ванни з содою, не завадить проконсультуватися з лікарем;

Як схуднути за допомогою соди — рецепти для прийняття ванн

 • Вам знадобиться 200 г харчової соди, яку необхідно попередньо розвести в не надто великій кількості води. Вода у ванні має бути близько 38°C. Влити підготовлений розчин соди в наповнену ванну і воду ретельно перемішати. Прийняття такої ванни допоможе в боротьбі з сухістю шкіри, а також розслабить напружені м’язи.
 • Змішати 300 г соди харчової та 500 г морської солі. Така суміш береться з розрахунку на 200 л води. У ванні вода не має бути не вищою за 39°C. Приймати таку содово-сольову ванну слід не більше 20 хв. Застосування ванни з таким розчином, допоможе скинути до 2 кг зайвої ваги.
 • Також, у содову ванну можна сміливо додати кілька крапельок будь-якої ефірної олії. Це сприятливо впливає на прискорення обміну речовин і жировий обмін організму. Ароматична содова ванна збільшує швидкість розщеплення жирів, завдяки чому швидше виводяться токсини, і організм значно швидше втрачає зайву вагу.

Рекомендації щодо прийняття содових ванн

 • Перед прийняттям будь-якої содової ванни слід утриматися від прийому їжі приблизно протягом 2 – 3 годин, обмеживши себе зеленим або трав’яним чаєм.
 • Під час прийняття ванни з содою, вода в ній постійно має бути близько 38-39°C, оскільки чим гарячіша вода, тим швидше проходить процес очищення. Але й перевищувати зазначену температуру не варто, оскільки це може негативно позначитися на загальному стані здоров’я.
 • Після процедури необхідно обернутися теплим махровим рушником або просто ковдрою і відразу ж прилягти. Ви одразу відчуєте, як втома миттєво йде з вашого організму, поступаючись місцем припливу енергії. Полежати після такої ванни слід не менше 2 год.
 • Оскільки сода продовжує впливати на організм і після закінчення прийняття ванни, то одразу після процедури можна випити чашечку потогінного чаю з відповідних трав.
 • Приймати ванни з содою краще сидячи. А інші проблемні зони потрібно просто поливати содовою водою.
 • Після содової ванни душ краще не приймати.
 • За наявності хронічних та інших захворювань, перш ніж починати прийняття содових ванн, необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем.
 • Для досягнення кращого результату, приймаючи содові ванни з метою позбавлення від наявної зайвої ваги, також слід дотримуватися і дієти, обмеживши себе у вживанні жирних і борошняних страв.
 • Крім позбавлення від зайвої ваги, содові ванни також сприяють активному виведенню всіляких токсинів, радіонуклідів та інших шкідливих речовин.

Повторювати курс содових ванн можна тільки після 2-х місяців;

Оцініть статтю