Що таке езотеричний туризм

Езотеричний туризм Відпочинок

Подібні подорожі корінням сягають далеко в історію духовного паломництва, але для сучасності це явище відносно нове і молоде. По суті, езотеричний туризм – це унікальні подорожі місцями, які сприяють нашому духовному піднесенню. Цей, трохи незвичайний вид туризму, налічує всього трохи більш як 10 років, але популярність езотеричних подорожей зростає з року в рік більш ніж на 25-30%.

Місця Сили – це унікальні куточки планети, пов’язані з історичними подіями, які просто просякнуті духом божественності. Ці місця допомагають людині звернутися до таємниць природи, через космічний зв’язок і божественну енергію розкрити секрети буття. Місця Сили володіють особливою енергетикою, яка допомагає людині краще зрозуміти своє власне «я», розкрити особливості самосвідомості й своєї душі.

Оскільки Земля має багату історію, що нараховує мільйони років, природно, що вона зберігає в собі залишки найдавніших цивілізацій, розкиданих по всьому світу. Останки древніх людей, що належали до різних культурних та релігійних верств, були поховані абсолютно різними способами. Наприклад, процес муміфікування в Давньому Єгипті займав довгий час, оскільки існування людини в іншому (загробному) житті, повинно було бути дуже добре продуманим.

Завдяки чому ми дізналися про муміфікування? Звичайно, завдяки пірамідам Єгипту, в яких знаходили численні саркофаги фараонів, останки яких для тисяч років поховання збереглися напрочуд добре. Це тільки одиничний приклад. Пропонуємо ознайомитися з деякими іншими Місцями Сили.

Мексика: Місця Сили Стародавніх Цивілізацій

Мексика – дивовижний езотеричний напрямок, де по-справжньому розвивався індіанський народ. Країна одночасно є місцем, де в далекі часи мешкали племена майя, ацтеків, тольтеків та інших народностей. Тут зібрана, дійсно, величезна спадщина найбільших розвинених цивілізацій старовини.

Основна мета тутешнього езотеричного туризму – осягнення особливостей культури сучасних індіанців, а також знайомство зі знайденими артефактами, що належали древнім племенам. Побувавши в Мексиці, ви зможете стикнутися зі старовиною, залишивши всі свої переживання і турботи в минулому, а назад повернутися свіжими й духовно очищеними.

«Заборонене Королівство Мустанг»

Заборонене Королівство Мустанг розташоване на півночі Тибету, де досі зберігаються унікальні стародавні рукописи й заповіти. Місце славиться своєю чудовою природою, а також чималу роль у залученні гостей грає той факт, що, за переказами, саме сюди вперше прийшли перші тибетці.

Приблизний маршрут подорожі наступний: Непал – долина Катманду – місце Покхару – Нижній Мустанг і, нарешті, верхній Мустанг, який є осередком всіх знань і навчань, пов’язаних з цим місцем.

Спробувавши езотеричний туризм і пройшовши спеціальні процедури йоги та медитації, ви очистите свій розум і почуття від всього буденного, дрібного, наповните своє єство космічною енергією і силою.

Оцініть статтю