Найбезпечніші країни для туристів

Найбезпечніші країни для туристів Відпочинок

Багато хто впевнений, що подорожувати небезпечно. При цьому, вони забувають, що самі живуть у державах з надзвичайно високим рівнем злочинності. Поїхавши в найбезпечніші країни для туристів, вам буде спокійніше, ніж у себе вдома.

Після серії терактів на курортах світу, багато мандрівників загадуються над питанням, куди зараз безпечно їхати відпочивати за кордон. Безумовно, такі місця є. Згідно з дослідженням компанії Unisys, в список безпечних країн для відпочинку туристів увійшло 10 держав.

10. Словенія

Не так давно в країні правив тоталітарний режим, що не завадило їй за останні десятиліття здійснити грандіозний ривок у розвитку. Зараз це тиха і спокійна держава з розвиненою туристичною інфраструктурою. Показник вбивств тут становить 0,7 осіб на 100 тис жителів. Для порівняння, в найбільш небезпечній країні світу, Гондурасі, ця цифра становить 66, у Росії – 9,7.

9. Канада

Попри досить лояльне законодавство щодо володіння зброєю, тут фіксується всього 1,73 вбивства на 100 000. Це вдвічі менше, ніж у її південного сусіда, США. Показник дещо вищий, ніж у Словенії, проте кількість насильницьких смертей – далеко не єдиний показник, що дозволяє визначити безпечні країни для туризму.

8. Австрія

Якби не дрібні випадки расизму відносно мандрівників, Австрія зайняла б більш високе місце в списку. Тут всього 0,9 насильницьких смертей на 100 тис. жителів. Високий рівень освіти й вражаюча законослухняність жителів країни гірськолижних курортів дозволяють без побоювання додати її в список безпечних напрямків для туристів.

Читайте також: Філіппіни — відпочинок в земному раю

7. Чехія

Виявляється, не лише унікальній архітектурі країна зобов’язана високою популярністю серед туристів. Високий рівень комфорту і безпеки також відіграє важливу роль.

Чехія

6. Японія

Прославлена якудза, як виявилося, не більше, ніж атракціон для приїжджих. Тут один з найнижчих у світі показник вбивств (0,3 на 100 000), а шанобливе ставлення до мандрівників перетворює відвідування держави на суцільне задоволення. Завдяки цьому, Японія вже тривалий час знаходиться в списку найбезпечніших країн для туристів.

5. Данія

Мальовнича скандинавська країна є тихим місцем, де люди живуть у мирі та спокої. Тут рідко щось відбувається, тому Данія не часто фігурує на перших шпальтах міжнародної преси.

4. Швейцарія

Місцева правоохоронна система працює з такою ж точністю, як і славнозвісні швейцарські годинники. Високий рівень освіти і позаблоковий статус утримують Швейцарію осторонь від усіх глобальних конфліктів, що дає вагомі підстави записати її в найбезпечніші країни для туризму.

Читайте також: Як провести день у Сан-Франциско?

3. Норвегія

Не інакше, як собачий холод зробив норвежців настільки терпимими й толерантними, як відносно своїх співвітчизників, так і до туристів. Тут без побоювання можна досліджувати навіть найвіддаленіші та необжиті куточки, що й приваблює сюди багатьох мандрівників.

Норвегія

2. Швеція

Країна соціалізму, що переміг, є популярним туристичним місцем. Незважаючи на це, злочинність тут практично відсутня. Може, тому, що поняття «бідність» у Швеції не існує? Чи тому, що шведи свято вірять (і небезпідставно), в те, що держава захистить їх, незважаючи на статус і соціальний стан…

1. Ісландія

Якщо ви нормально переносите холод, то Ісландія – ідеальне місце для життя і подорожей. Саме вона очолила список найбезпечніших місць для туристів (0,3 вбивства на 100 тис. жителів). Тут можна спокійно залишати відкритими вхідні двері, машину з ключами, або велосипед на вулиці. Дружність і гостинність місцевих жителів не знає меж, до того ж пейзажі тут просто неймовірні.

Цікаво відзначити, що 4 найбезпечніші країни для туристів знаходяться в Скандинавії, і всього 2 – за межами Європи. Може, саме тут криється формула, яка допомогла б знизити злочинність в решті світу?…

Оцініть статтю