Як провести день у Сан-Франциско?

Сан-Франциско Відпочинок

Можна витратити тижні на вивчення пам’яток Сан-Франциско, але якщо у вас в запасі лише один день, Ferry Building стане ідеальним місцем денного проведення часу. Ви зможете відвідати магазини, ресторани і багато інших цікавих місць, не віддаляючись від набережної.

Ласкаво просимо у Ferry Building!

Звичайно, щоб отримати більш повне уявлення про Сан-Франциско слід було б оглянути визначні пам’ятки, історичні пам’ятники, п’ятизіркові готелі і т.і. Але якщо ви обмежені в часі, є спосіб познайомитися з цим містом ближче без поспіху і великих відстаней.

Ferry Building
Ferry Building

Ferry Building- це одна з визначних пам’яток Сан-Франциско. Він був побудований у 1898р. в якості транспортного вузла приміського сполучення. Зараз це торгівельний центр площею 20 тисяч квадратних метрів, в якому дрібні виробники, ремісники, фермери та власники різних бізнесів з усього регіону відкрили свої магазини для туристів і місцевих жителів. Особливо тут сподобається любителям смачної їжі.

Читайте також: Море на шкоду здоров’ю, або кому не можна їхати на пляж

Архітектурна родзинка торгового комплексу – це 75-ти метрова вежа з годинником, а сам торговий центр розташований уздовж набережної, біля самої кромки води.

Мучить спрага?

Blue Bottle Coffee

Якщо ви захочете випити чашечку кави або келих вина – Ferry Building до ваших послуг. Полюбляєте натуральну каву? Тоді вам пряма дорога до закладу під назвою Blue Bottle Coffee, де вам приготують ідеальний напій за спеціальним рецептом. Після порції кофеїну можна прогулятися у Ferry Plaza Wine Merchant для дегустації добірних вин з усього світу. Досвідчені сомельє запропонують вам будь-які сорти вин або пива, які можна буде скоштувати з місцевими сирами.

Зголодніли?

Boccalone Salumeria
Boccalone Salumeria

Гурмани, майте на увазі, ви не захочете залишати цей вишуканий кулінарний рай! Вас навіть буде переслідувати думка про те, щоб залишитися тут назавжди. Прихильникам м’ясних закусок рекомендуємо відразу пройти до закладу Boccalone Salumeria. Тут вам буде запропоновано безліч варіантів сендвічів з різними сортами в’яленого м’яса. А оскільки рідкісна м’ясна закуска обходиться без сиру, пропонуємо перейти до сусіднього магазинчику Cowgirl Creamery’s Artisan Cheese Shop, де не тільки продають десятки різноманітних сирів, а й дають на пробу будь-який з них перед покупкою. По закінченні ситної екскурсії можна вибрати вподобаний свіжоспечений багет у хлібній крамниці Acme Bread Company. Після такого ситного проведення часу немає необхідності готувати самим обід, але якщо ви захочете запастися корисними овочами, фруктами та іншими продуктами, ласкаво просимо на сільський ринок (Village Market), це універсальний продуктовий магазин, в якому є все.

Читайте також: Найпопулярніші курорти Болгарії

Фермерський ринок

Фермерський ринок Ferry Plaza Farmers Market
Фермерський ринок Ferry Plaza Farmers Market

Вам дуже пощастить, якщо ви побуваєте у Ferry Building у вівторок, четвер або суботу. В ці дні перед вами у всій красі і різноманітті відкриється фермерський ринок Ferry Plaza Farmers Market, який щотижня відвідують більше 25 тисяч чоловік. Він вважається одним з найкращих фермерських ринків США, і відомий своєю високоякісною продукцією на всю округу. Саме тут роблять закупівлі для своїх ресторанів найвідоміші шеф-кухарі Сан-Франциско.

Оцініть статтю