Найпопулярніші курорти Болгарії

Болгарія Відпочинок

Сонячна Болгарія вже давно стала улюбленим місцем відпочинку багатьох іноземців. Вона має велику популярність серед туристів в будь-який період року. Мальовничі пейзажі, чисті пляжі, смачна національна кухня, цікаві культурні цінності та відомі місця – все це вабить відвідати Болгарію.

Відпочинок з користю для здоров’я

Болгарія відрізняється особливим мікрокліматом, який позитивно впливає на здоров’я і допомагає підлікувати деякі захворювання. Крім того, на території країни розташовані численні санаторії, в яких можна оздоровитися й укріпити свій організм.

Підтримку і відновлення здоров’я також пропонують деякі готелі.

Переваги відпочинку у Болгарії

Завдяки сприятливому клімату і хорошій інфраструктурі Болгарія стала туристичною країною. За останні роки зросла кількість готелів і помітно поліпшилось обслуговування.

Велике різноманіття курортів, безумовно, є значним плюсом. Адже чим ширший вибір, тим більший шанс вибрати найбільш відповідне місце для відпочинку. Журнал Шановна пропонує ознайомитися з найпопулярнішими курортами Болгарії.

Албена

За даними туристичних компаній, Албена вважається найпопулярнішим курортом Болгарії. Тут є не лише море із піщаними пляжами, але і багато чудових культурних цінностей. Так, під час відпочинку в Албені можна побачити багато пам’ятників і ознайомитися з історією Болгарії.

Читайте також: 12 речей, які ми робимо неправильно в Південно-Східній Азії

Місто повністю облаштоване під туристів, тому тут відмінний сервіс і хороше обслуговування. В Албені є різні готелі на будь-який смак і гаманець. Тому сюди можуть їхати туристи з різними вимогами.

Золоті піски

Дуже популярним серед туристів є курорт Золоті піски. Його вважають перлиною болгарського узбережжя Чорного моря. На пляжах курорту справді золотий пісок.

Золоті піски
Золоті піски

Прекрасний клімат, тепле море, заповідний парк, гарячі сірчані джерела – все це створює ідеальні умови для відпочинку в Золотих пісках. Цей курорт ідеально підходить для сімейного відпочинку. Тому туристичні агенції завжди радять Золоті піски для людей, які планують подорож з дітьми.

Для молоді теж є багато цікавого. Так, на курорті є можливості для активного відпочинку і розваг.

Сонячний берег

Цей курорт вважається найбільшим у Болгарії. Сонячний берег у багатьох туристів асоціюється зі святом. Тут панує чудова атмосфера веселощів і розваг, які дарують радість і незабутні яскраві спогади.

Пляжна коса має чудові затоки з прозорою блакитною водою і золотими піщаними дюнами. Вона знаходиться дуже близько від Бургаса, всього пів години їзди від міста. Відпочинок тут просто райський.

Сонячний день

Цей туристичний комплекс розташований на самому березі моря і знаходиться на відстані 10 км від Варни. Курорт має безліч переваг: чисте повітря, м’який клімат, мінеральні джерела, природний парк, багата на солі та мікроелементи морська вода.

Крім того, Сонячний день вважається чудовим місцем для оздоровлення. Так, тут працює два бальнеолікувальні центри, які надають близько ста видів медичних послуг. Також на курорті є два відкриті басейни з мінеральною водою, порт для човнів і яхт та тенісний корт.

Балчик

Цей курорт більше підходить для романтичної подорожі. Балчик – досить своєрідне і цікаве місто з пишною природою, білими скелями й безкрайнім синім морем.

Читайте також: Чого не слід робити в Японії

Це містечко подобається людям, які полюбляють відпочивати у спокійних затишних місцях. Ще з давніх часів Балчик вважається містом для закоханих. І багато туристів, які тут побували, вертаються знову.

Порівняно з іншими курортами, Балчик – місце спокою і гармонії.

Кранево

Курорт славиться чистими пляжами, спокійним морем і розвиненою інфраструктурою. Місто знаходиться поблизу двох великих курортних комплексів і має автобусне сполучення з Албеною, Золотими пісками та Варною.

Важливою перевагою курорту є дуже низькі ціни, а також величезна кількість ресторанів і дискотек.

Острів Св. Костянтина й Олени

Цей курорт знаходиться в мальовничому зеленому парку, де можна побачити багато мінеральних джерел. Він поєднує в собі екзотику і сучасність. Завдяки красивій природі острів Св. Костянтина й Олени вважається одним із найпривабливіших місць відпочинку у Болгарії.

Тут є прекрасний природний парк з лісами, невеликі морські затоки, рельєфний берег, мінеральні джерела. Відпочиваючи на цьому острові, можна відчути унікальне поєднання морського бризу і лісової прохолоди з ароматами дерев.

Варна

Курорт і портове місто Варна являється другим населеним пунктом Болгарії за кількістю населення. На першому місці стоїть Софія.

Варна
Варна

Варна – великий осередок культури й важливий транспортний вузол для всієї країни. Крім того, місто являється фінансовим центром Болгарії.

Також Варна має налагоджене поромне сполучення з такими містами як Стамбул, Одеса, Кавказ, Батумі та вважається найбільшим портом Болгарії.

Обзор

Це курортне селище знаходиться між Варною і Бургесом на березі затоки Чорного моря. Обзор відрізняється унікальною природою і хорошим кліматом. Цей курорт вважається екологічно чистим місцем.

Святий Влас

Цей курорт ще досить молодий. Але в останні роки він стрімко розвивається. Святий Влас знаходиться на схилі гір. Тут можна досить цікаво відпочити й насолодитися красою болгарської природи.

Несебр

Це одне з найстаріших містечок у Європі. Воно засноване ще 5 тисяч років назад. Більшість сучасних туристичних комплексів і готелів розташована у Новому Несебрі. Курорт знаходиться на маленькому красивому півострові.

Оцініть статтю