Шрі-Ланка: мінуси і плюси!

Шрі-Ланка: мінуси і плюси! Відпочинок

Так склалося, що відпустка завжди асоціюється з літнім періодом. Можливо тому, що в цей час найбільш просто забезпечити умови відновлення фізичного і психологічного стану організму в локальному регіоні. Можна вільно відправитися в похід, на риболовлю, зайнятися дачними справами.

А що робити, якщо відпустка оформлена взимку, а лижі, ковзани і підлідний кльов не цікавить. Хочеться провести його так, як товариші по службі, яким пощастило з цим заходом влітку. Хочеться позасмагати, попірнати, поїсти екзотичних фруктів. Вибір для сучасної людини є — Шрі-Ланка.

Читайте також: Мадрид – гастрономічний туризм

Що стосується клімату, то саме в нашу зиму на цьому острові мало дощів, а температура води мало відрізняється від температури повітря. Рідко вона опускається нижче 25-30 градусів. Влаштувати собі літній рай серед зими дуже просто — дотримати формальності і купити авіаквиток.

Що хорошого на Шрі-Ланці

Перше, що привертає в виборі Шрі-Ланки для відпочинку — це порожня валіза взимку. Якщо до аеропорту добиратися на особистому транспорті або таксі, то теплих речей у вигляді об’ємної шуби точно не знадобитися. Досить подбати, щоб при поверненні з літа можна було комфортно дістатися до квартири.

Любителі чаю тільки тут можуть по-справжньому насолодитися цим благотворним напоєм. Може не всім відомо, але Шрі-Ланка — колишній Цейлон.

Підводні подорожі і дивовижні пляжі, наявність історичних шедеврів буддистської культури перетворять перебування в цій країні в незабутню швидкоплинну подію.

Що на Шрі-Ланці може не сподобатися

Якщо візові процедури і вартість путівки в Шрі-Ланку не особливо відрізняються від аналогічних заходів в інші країни, то певні національні незручності все ж присутні:

 1. Велика відстань і час на дорогу. З аеропорту теж не просто дістатися до готелю, оскільки дороги вузькі і присутні постійні пробки;
 2. Туристичний бізнес відмінно розвинений, але культура обслуговування бажає кращого. Іноді доведеться простежити, щоб ліжко не попалося з категорії було у вжитку;
 3. Особливості клімату вимагають постійної підтримки гігієнічних правил, а нашестя комах і навіть мавп створюють певні незручності;
 4. Не завжди на достатньому рівні організовані телекомунікації, особливо доступ в безпровідний Інтернет.

Читайте також: Де отримати незабутні враження від подорожей?

Цікаві особливості на Шрі-Ланці

 • У цю країну не їздять зі своїм чаєм. Шрі-Ланка є світовим лідером в експорті цього продукту.
 • Населення висловлює подяку посмішкою.
 • Жінки туристи повинні знати, що багато посмішок сприймається, як флірт.
 • Доходи населення одні з найбільших в Південній Азії і складають 1990 доларів США.
 • Чоловіки в середньому живуть 73 роки, а жінки — 77. Дуже високий показник для країн, що розвиваються.
 • Піднята рука з кулаком і випрямленою вказівним пальцем символізує те ж саме, що наш жест «з середнім пальцем».
 • В храмі Зуба Будди, розташованого в Канді знаходиться головна святиня буддистів — зуб Будди.
Оцініть статтю