Повний релакс або все про масаж

Масаж Здоров'я

Масаж – це найдавніший метод лікувального впливу на людський організм, оскільки йому вже 5000 років. Він є найефективнішим способом релаксації, допомагає розслабитися і забути про всі проблеми. Масаж – найкращий засіб, що допомагає підтримувати природну красу і здоров’я. Але щоб домогтися бажаного ефекту, необхідно правильно його застосовувати.

Зони для масажу

  • Спина. Саме на спину припадає найбільше фізичне навантаження, а це призводить до напруження м’язів у всьому тілі. Тому масаж спини допоможе впоратися з багатьма захворюваннями, такими як сколіоз, мігрень, остеохондроз хребта, невралгія, гіпертонічна хвороба і м’язові спазми.
  • Шия. М’язи шиї завжди перебувають у напрузі. Тому масаж цієї зони допоможе впоратися з відчуттям втоми, порушенням сну і побороти дратівливість. Також за його допомогою можна позбутися головного болю, запаморочення і поліпшити загальний стан.
  • Руки. На руках і кистях розташовані біологічно активні точки, які безпосередньо пов’язані з внутрішніми органами тіла. У зв’язку з цим, роблячи масаж рук, можна домогтися не тільки розслаблювального ефекту, а й впоратися з іншими проблемами. Масаж пальців і суглобів рук покращує кровообіг загалом і знімає напругу.

Читайте також: Медова вода: як очистити організм від шлаків і токсинів?

  • Ноги. Також як на руках, на стопах ніг розташовані рефлекторні точки, які відповідають за весь організм. Тому масаж ніг чудово допомагає впоратися з багатьма захворюваннями та приводить тіло в тонус. За допомогою масажу ніг можна позбутися відчуття важкості та втоми, побороти судоми. Ще масаж стоп є чудовим профілактичним засобом від застудних захворювань. А масажуючи пальці ніг можна цілюще впливати на носові пазухи, очі, зуби та вуха.
  • Голова. Масаж голови – дуже корисна і необхідна процедура. Він дарує не тільки позитивні емоції, а й доброчинно впливає на весь організм. Допомагає впоратися з головним болем, запамороченням. За допомогою масажу голови можна підвищити працездатність і поліпшити пам’ять. Масаж голови допоможе відновити кровообіг, заспокоїть, подарує міцний сон і чудовий настрій.
  • Обличчя. Масаж обличчя позитивно впливає на кровообіг і нормалізує обмін речовин. За допомогою масажу шкіра обличчя починає дихати, стає гладкою та еластичною.

Масаж зміцнює нервову систему, покращує зір, слух і пам’ять, стабілізує травлення, підвищує працездатність, посилює роботу імунної системи, нормалізує кровообіг, допомагає впоратися з втомою та дратівливістю. Роблячи масаж регулярно (2-3 рази на тиждень), позитивного ефекту можна досягти вже через 10-14 днів.

Оцініть статтю