На смак та колір Даламан різний: відкриваємо Туреччину заново

Відпочинок у Даламані Відпочинок

Літня відпустка буває різною: можна два тижні ніжитися на шезлонгу, насолоджуючись музикою з нового плейлиста або заглиблюючись у книгу, прочитання якої ви відкладали вже пів року. Можна 14 днів досліджувати архітектурні пам’ятки чи шукати піратські скарби у морських глибинах. Ви вирішуйте, що з цього вам ближче, а ми розповідаємо про курортне місце, яке перетинається з усіма вашими бажаннями. Від стресу, нестачі серотоніну та неправильного способу життя не залишиться і сліду.

Для прихильників класики

Даламан – місце для тих, хто шукає традиційний відпочинок на пляжі й чарівну атмосферу. Курорт рясніє чистими пляжами з шовковистим піском, захопливими видами на зелені пагорби, ароматним морським бризом і смачною кухнею. Виняткове місце, щоб захоплюватися життям у моменті – коли час зупиняється й окрім блакитного моря, сонця та ваших власних відчуттів більше не залишається нічого значущого.

Читайте також: Безплатні послуги на борту літака, про які ви не знали

Для шукачів різноманітності

Якщо ви все ще думаєте, що Даламан – це винятково пляжний відпочинок, тоді ми йдемо до вас. За бажання навіть часу на те, щоб розстелити рушник, у вас не знайдеться. Спочатку можна відправитися до античних поселень півострова Капідаг – містах Крія (Crya), Лісай (Lissay) і Лідай (Lidai), де вам відкриється вид на незаймані руїни стародавніх цивілізацій. Оглянувши поселення, не забудьте про підводну подорож. І якщо після такого активного відпочинку ви будете прагнути умиротворення, можна організувати відокремлену вечерю на пляжі або вечірню прогулянку на яхті.

Даламан

Для спраглих адреналіну

Чи не мислите життя без екстриму? Вирушайте на Черепаший острів, де ви можете освоїти дайвінг та віндсерфінг. Любителі рафтингу можуть приєднатися до екстремального сплаву річкою Даламан. Тут дві сплавні ділянки — верхня та нижня, довжина кожної становить приблизно по 12 км. Не менш незабутній формат відпочинку – яхтинг. Після такої енергійної прогулянки від масажу ви, напевно, не відмовтеся!

Читайте також: Правила відпустки. Як правильно відпочивати у відпустці?

Для кулінарних дослідників

Узбережжя Егейського моря, на якому розташований Даламан, так і притягує своєю блакиттю. Вдихаючи життя на повні груди, можна розкласти запах морської води на нотки. Варто зібрати волю в кулак і залишити блакить, пірнувши в гастрономічні спокуси, як Даламан зачаровує з новою силою. Найсмачніший лахмаджун, солодкі ашури та наммури, мариновані кальмари, ароматні апельсини та муршмули, щедро приправлені емоціями, які назбиралися за день, дарують відчуття гармонії та досконалості.

Оцініть статтю