Дієта – як схуднути, не нашкодивши собі

Як схуднути, не нашкодивши собі Схуднення

Одним зі способів схуднення є дієта – певний режим харчування, правила і рекомендації з приготування, приймання та підбору їжі з урахуванням її хімічного складу, кількості, фізичних властивостей. Дієта використовується жінками для підтримання або набуття гарної фігури, але надмірне захоплення нею може призвести до зовсім неочікуваних результатів, таких, як швидке набирання ваги після її припинення та проблеми зі здоров’ям. Для того, щоб не порушити обмін речовин під час дієти, зберегти здоров’я і красу, необхідно дотримуватися простих правил, що дають змогу організму уникнути стресу в процесі схуднення.

Консультація фахівця

Вирішивши сісти на дієту, зверніться за консультацією до фахівця – він допоможе Вам підібрати найбільш підходящий режим харчування, який є ефективним саме у Вашому випадку. Не дивуйтеся, якщо лікар видасть Вам направлення на аналізи та проведення різних досліджень – для того, щоб уявити повну картину, необхідно знати все про стан організму, можливу наявність проблем, хронічних захворювань.

Вибір дієти

Під час вибору дієти обов’язково вивчайте уважно, які продукти до неї входять, і реально оцінюйте, чи зможете Ви на весь термін забезпечити їхню наявність. З обережністю слід поставитися до дієти, до якої включаються у великих кількостях продукти, нетипові для Вашого регіону і рідко вживані в раціоні. Об’єктивно оцінюйте і свої можливості – чи зможете Ви дотримуватися обраного режиму харчування і їсти їжу, приготовану відповідно до рекомендацій.

Читайте також: Що б такого з’їсти влітку, щоб схуднути й оздоровитися?

Усе за правилами

Дієта принесе відчутні результати тільки тоді, коли Ви дотримуватиметеся її з першого дня і до останнього, дотримуватиметеся умов і правил. Слід пам’ятати, що правильний вихід з будь-якої дієти – запорука того, що втрачені кілограми довгий час не повернуться на своє місце і не подвояться. Неправильний вихід із дієти може завдати непоправної шкоди організму, тому переходити на звичайну, звичну для Вас їжу після дієти слід акуратно й поступово.

Терміни дієти не слід перевищувати, оскільки велика ймовірність виникнення дефіциту корисних речовин і вітамінів, і, як результат – проблеми зі здоров’ям. У разі погіршення самопочуття під час дієти слід обов’язково звернутися до лікаря. У разі скасування дієти перехід на звичайний режим харчування також має виконуватися поступово.

Прийом вітамінів

Думки про дієту відвідують жінок найчастіше навесні, коли доводиться зимовий одяг ховати в шафу, потрібно готуватися до відпустки. Після зими організм ослаблений, спостерігається гостра нестача вітамінів, саме тому, вирішивши сісти на дієту навесні, обов’язково слід свій раціон доповнювати вітамінними комплексами, які містять усі необхідні речовини для нормального функціонування організму. Вживання вітамінів дасть змогу уникнути таких неприємних явищ, як випадіння волосся, погіршення стану шкіри та багато інших.

Правильно підібрана дієта з дотриманням усіх правил і рекомендацій здатна творити чудеса. Доповніть дієту фізичними вправами – і чудовий результат закріпиться надовго!

Оцініть статтю