Чим цікава Грузія влітку?

Грузія Відпочинок

Ніщо не підкреслить спекотний характер Грузії, її природи та побуту, як спекотні літні дні. Саме в цей час року відпочинок тут стане справді незабутнім.

У Грузії зцілюється душа і молодіє тіло. Численні курорти допоможуть розслабитися і забути про повсякденні проблеми. Літо — це найкращий час для відвідин цієї дивовижної країни.

Тбілісі — місто-курорт

Центром туристкою активності можна по праву вважати столицю — Тбілісі. Це відомий бальнеологічний курорт з термальним, цілющим джерелом сірчаної води. Багато знаменитих людей приїжджали сюди, щоб поправити своє здоров’я.  Основні показання для лікування: поліартрит, захворювання дихальної системи, і шкірні проблеми. Тут же можливо скористатися послугами SPA — центрів і пройти діагностику.

Читайте також: На смак та колір Даламан різний: відкриваємо Туреччину заново

У центрі Тбілісі височіє свята гора Давида, з неї відкривається чудовий краєвид на місто. Столиця Грузії багата пам’ятниками, яким вже понад п’ятнадцять століть. До них відносяться фортеця Нарікала, Сіонський собор, Анчісхатска церква. Найбільш грандіозною будовою всієї країни вважається кафедральний собор «Самеба», який вміщає одночасно до 15 тисяч осіб.

Джерела здоров’я і молодості

Грузія багата мінеральними джерелами, які популярні далеко за її межами. Курорт Лугела славитися своїми лікувальними кліматом — суміш гірського і морського повітря сприятливо впливає на організм. Лікувальні води належатm до класу хлорокальцієвого, які лікують в основному недуги опорно-рухового апарату.

Справжню цілющу воду можна знайти на курортах Цхалтубо. Із землі б’є унікальний радонове джерело, температура води якого сягає 35 градусів. Аналогів не має у всьому світі.

Але і звичайно ж всім відомий курорт — Боржомі. Вода з цього курорту розливається в пляшки, і вивозитися за межі республіки. Найбільш ефективна вода при лікуванні захворюванні шлунково-кишкового тракту.

Літо в Грузії — пік купального сезону

Для любителів пасивного відпочинку — на гарячому піску і під теплими променями сонця, підійдуть морські курорти Аджарії. Чиста вода, розвинена інфраструктура, унікальна природа — ось неповний список достоїнств грузинського узбережжя Чорного моря.

Читайте також: 10 продуктів, яких варто уникати перед польотом

Найбільш знаменитий курорт — Батумі. Крім пляжного відпочинку тут можна насолодитися і культурними пам’ятками, такими як унікальна рухома статуя Любов.

Грузинська кухня

Поїхати до Грузії і не спробувати грузинську кухню неможливо! Кухня відрізняється пряними і гострими мотивами. Чого тільки варто покуштувати м’ясні страви — курчати табака, справжній шашлик, хінкалі. У рецептах використовують багато овочів, таких як баклажани, помідори, перець. Справжній сир сулугуні з делікатним солонуватим смаком можна спробувати тільки на його батьківщині. До Грузії варто поїхати, щоб спробувати чудові вина і послухати запаморочливі грузинські тости !

Оцініть статтю