10 продуктів, яких варто уникати перед польотом

10 продуктів, яких варто уникати перед польотом Відпочинок

На вас чекають кілька годин в обмеженому просторі, пліч-о-пліч з незнайомими людьми. В таких умовах всього одна необережно з’їдена страва може перетворити переліт на випробування для вас або ваших сусідів.

1. Квасоля

Уникайте всього, що може призвести до накопичення газів у шлунку. Ненароком задрімавши, ви ризикуєте здорово осоромитися, що навряд чи порадує ваших попутників. Та й вам самим буде не надто комфортно почувати себе надутою повітряною кулею.

2. Газована вода

Також може викликати напад метеоризму або спровокувати знатну відрижку. Газованих напоїв слід уникати перед польотом ще й тому, що тонізуючі речовини, які в них містяться, не дадуть заснути в літаку. Хоча, якщо ви проігнорували першу пораду і пообідали гороховим супчиком, то, мабуть, краще не спати…

Читайте також: Що можна перевозити в літаку, а що ні?

3. Часник і цибуля

Ваше бажання зміцнити імунітет зрозуміле і похвальне, але чи варто робити це перед майбутнім перельотом? Адже сусіди можуть не поділяти ваших гастрономічних смаків та дратівливого запаху.

4. Картопля фрі

Так, аромат смаженої картопельки під час очікування в аеропорту може пробудити апетит у кого завгодно. Однак, краще утримайтеся від спокуси, оскільки смажена страва здатна спровокувати вельми недоречну печію.

5. Алкоголь

Звичайно, ви можете спробувати приборкати свій страх перед польотом, пропустивши пару чарок в барі аеропорту. Однак, врахуйте, що це лише посилить зневоднення, що й без того виникає в літаку через пересушене повітря.

6. Чизбургери

Людський організм навіть за звичних обставин не завжди може успішно впоратися з перетравлюванням м’яса. Додайте ще стрес через політ, і ви зрозумієте, чому не варто зараз напружувати шлунок розщепленням жирів.

7. Кава

Якщо під час всього перельоту ви плануєте розглядати сусідів або займатися іншими, не менш цікавими справами, то можна влити в себе пару чашок. Якщо ж ви плануєте поспати в літаку, то краще не ризикувати. До того ж кава в поєднанні зі стресом робить людину нервовою і дратівливою.

8. Гострі страви

Пікантна їжа перед польотом може спровокувати не менш пікантну проблему: розлад шлунку. Врахуйте, що в літаках всього один туалет приблизно на сто пасажирів. І не сподівайтеся, що вам дозволять комфортно влаштуватися в ньому протягом всього рейсу. Так що, існує реальний ризик «осоромитися». Мабуть, саме тому в аеропортах не відкривають індійські ресторани…

Читайте також: Кращі курорти світу для любителів йоги

9. Яблука (та інші фрукти)

Їх також слід уникати перед польотом, оскільки фрукти можуть викликати «легку форму» попередньої проблеми. Вітамін С, як відомо, має сечогінні властивості, тому бігати до туалету доведеться часто. І моліться, щоб там не засів любитель солоних огірків з молоком.

10. Жувальна гумка

Жуючи гумку, ви ковтаєте значну кількість повітря, яке розширюється в животі, як тільки літак набирає висоту, і падає тиск. Явище дуже дискомфортне, до того ж часто супроводжується метеоризмом.

Оцініть статтю