6 найкращих джерел вітаміну С

6 найкращих джерел вітаміну С Здоров'я

Вітамін С не тільки посилює імунну систему, а й сприяє абсорбції заліза та допомагає в лікуванні анемії. Дізнайтеся, де його шукати!

Вітамін С є важливим вітаміном для тіла. Підвищує імунітет, прискорює загоєння ран, допомагає засвоєнню заліза і бере участь у виробництві червоних кров’яних тілець, а також є найпотужнішим антиоксидантом.

Дітям віком 1-3 роки необхідно 45 мг вітаміну С на день, а дорослим – 70 мг.

Чорна смородина (183 мг/100 г)

Сік червоної смородини стимулює апетит і травлення. Саме тому ягоди чорної смородини не рекомендуються для людей, які страждають від надмірної ваги та будь-яких інших розладів травної системи.

Читайте також: Розслабляючі ванни в домашніх умовах

Червоний перець (144 мг/100 г)

Крім великого вмісту вітаміну С, багатий на бета-каротин, вітамін Е, F, і вітаміни групи В, калій, кальцій, магній, фосфор. Зміцнює кровоносні судини, діє як сечогінний засіб, підвищує імунітет, знижує кров’яний тиск.

Брюссельська капуста (94 мг/100 г)

Вона рясніє вмістом вітамінів, включно з вітаміном В, натрієм, калієм, магнієм, кальцієм, марганцем, залізом, міддю, цинком, фосфором, вітаміном Е, К. Також містить багато фолієвої кислоти, тому рекомендується для вагітних жінок і тих, хто планує завести дитину. Вона багата на бета-каротин.

Ківі (59 мг/100 г)

Це також багате джерело вітаміну С і Е, містить фолієву кислоту, калій, мідь, марганець і волокна, які допомагають у разі закрепів. Ківі має сечогінні властивості.

Полуниця (66 мг/100 г)

На додаток до вітаміну С містить майже весь спектр важливих мікроелементів, особливо високий вміст заліза, кальцію, фосфору, магнію і марганцю. Полуниця має зміцнювальну властивість.

Лимони (50 мг/100 г)

Є багатим джерелом вітамінів групи В, калію і кальцію. Лимони зміцнюють імунну систему, підтримують роботу травної системи, усувають печію і нудоту, допомагають у лікуванні закрепів.

Оцініть статтю