5 психологічних хитрощів для схуднення

Психологія схуднення Схуднення

Ті люди, які не можуть або не бажають сидіти на дієтах або займатися спортом, вибирають легші шляхи для схуднення, наприклад, таблетки. Але виявляється, для спалювання зайвого жиру існує ще кілька простих і дуже дієвих способів, заснованих на психологічному сприйнятті їжі.

Поради, які гарантовано допоможуть вам схуднути

Ось низка психологічних трюків, які можна використовувати для швидкого схуднення або підтримки оптимальної ваги.

1. Харчовий журнал

Щоб позбутися зайвої ваги, потрібно завести свій власний харчової журнал і записувати туди все, що ви їсте протягом дня. Для цього можна вибрати будь-який інструмент: ручку, комп’ютер або смартфон. Існують навіть спеціальні онлайн додатки для ведення таких записів. За словами психологів, більшість людей, які почали вести харчової журнал, були просто шоковані тією кількістю продуктів, які вони щодня вживають в їжу.

2. Сумка

Акуратно упакуйте і складіть в сумку всю ту кількість продуктів, яку ви зазвичай з’їдаєте за день (сніданок, обід, вечеря, перекуси, напої і т.д.), і з ранку до вечора носіть її з собою рівно 1 день (не їжте продукти з сумки, просто носіть). Ближче до вечора ви вже чітко будете знати, від якої їжі можна відмовитися, щоб не тільки не обривати собі руки, але і схуднути.

3. Маленький посуд

Так вже склалося, що під час їжі ми найчастіше наповнюємо тарілки до країв. І оскільки цієї звички позбутися непросто, краще завести посуд маленького розміру, який дозволить вам менше з’їдати. Менші тарілки – менше калорій!

жінка на вагах

4. 80% насичення

Японці встають з-за столу, коли відчувають, що наїлися на 80%. І це прийнято в країні, де люди практично не страждають від надмірної ваги, на відміну від європейців, американців чи австралійців. І справа зовсім не в зрості. Просто в японській культурі вважається огидним набивати пузо. Одразу попереджаємо, зрозуміти, де знаходяться ваші 80% можна не відразу, але якщо ви будете намагатися, з часом мозок почне посилати вам правильні сигнали. А поки що просто вставайте з-за столу раніше, ніж зазвичай.

5. Ваги і колір тарілок

Візьміть за звичку зважувати свої порції перед вживанням. Психологи кажуть, що така методика допомагає багатьом людям менше їсти. Крім того, меншому вживанню їжі сприяють тарілки з яскравими кольоровими зображеннями продуктів харчування.

Оцініть статтю