Збираємось до пологового будинку: що необхідно з собою взяти

Збираємось до пологового будинку: що необхідно з собою взяти Вагітність та пологи

Що взяти з собою в пологовий будинок? У житті кожної жінки пологи відіграють важливу роль. На жаль, у клініках не надається повний спектр різних речей для немовляти та молодої матусі. Саме тому дівчина має заздалегідь подбати про те, щоб до передбачуваного терміну пологів сумка з речами для пологового будинку вже була зібрана. Звичайно, хто народжує далеко не вперше, вже точно знає список речей, усі з якого повинні перебувати в сумочці-виручалочці, але що робити тим, хто проходить через такий процес вперше? Майбутня мама і без того налякана сильно, так ще мусить і вчасно встигнути подбати про своє майбутнє перебування в пологовому будинку.

Може стати в нагоді навіть мило для підмивання немовлят, про що в моменті майбутні мами можуть просто забути. Саме тому важливо збирати сумку до передбачуваного терміну, інакше це може призвести до ситуації, коли і так панічна ситуація набуває більш панічних обертів. Кожен пологовий будинок зазвичай вивішує спеціальний список речей, які обов’язково мають бути з майбутньою матір’ю.

Основні речі, які справді потрібні:

  • Одноразові труси
  • Памперси
  • Чашка, ложка
  • Крем захисний під підгузник
  • Вологі серветки
  • Дитяче мило або гель

Звичайно, деякий список складається виключно для майбутньої мами, інший список складається стосовно дитини. Обидва ці списки на сайті вибраного пологового будинку потрібно уважно прочитати. Також корисно регулярно відвідувати різні форуми, де мами діляться один з одним досвідом.

Чи варто купувати готовий набір для пологового будинку?

Про це можна думати лише тоді, коли справді не вистачає часу на підготовку. Найчастіше аптеки та інші спеціалізовані магазини надають на вибір два набори: базовий та вдосконалений. На жаль, спостерігається негативна динаміка даних наборів. Стандартний збирається за принципом браку будь-яких засобів, які потрібно докуповувати самостійно, тоді як удосконалені набори включають в себе занадто велику кількість дитячої продукції, яка навіть ніяк не допоможе в пологовому будинку.

Тобто, майбутня мама просто переплатить за непотрібні їй предмети.

Оцініть статтю