Які солодощі можна їсти під час схуднення: дієтологи назвали кращі варіанти

Солодощі Схуднення

Для багатьох складність схуднення полягає в тому, що доводиться відмовляти собі в задоволенні ласувати солодощами. Адже саме десерти допомагають нам поліпшити настрій і прикрасити собою чаювання.

Однак правда полягає в тому, що більшість солодощів містить занадто велику кількість калорій, що не дозволяє позбутися від зайвих кілограмів.

Експертам вдалося з’ясувати, які “вкусняшки” іноді можна собі дозволити навіть під час дієти.

На які варіанти варто звернути свою увагу:

  1. Зефір вважається “найкращим другом” худнуть дівчат, так як в одній штучці міститься невелика кількість калорій. Все залежить від ваги виробу, тому непогано було б зважувати продукт перед вживанням, щоб не з’їсти зайвого.
  2. Відмінним варіантом стане пастила. Цей натуральний продукт сміливо можна віднести до корисних солодощів. Але захоплюватися теж не варто: в 100 грамах продукту міститься більше 300 калорій.
  3. Також можна пошукати для себе желе на основі фруктів. Найчастіше калорійність не перевищує показник в 100 ккал.
  4. Приємна новина для тих, хто любить поласувати морозивом в період спекотної погоди. Найчастіше в одній порції міститься лише 200 ккал.
  5. Якщо ви любите побалувати себе мармеладом, то сміливо можна купити собі невелику кількість: на 100 грамів продукту доводиться 246 ккал. Однак варто вибирати мармелад без цукрової присипки, яка “робить важчою” його енергетичну цінність.
Оцініть статтю